2733
2739
عنوان

راهنماییم میکنید خانما

127 بازدید | 16 پست

دوهفته ک ازدواج کردم تازه فهمیدم ک همسرم ی عالمه قرض و وام داره. همسرم قبلا ازدواج کرده و خانمش فوت کرده و همه بدهی ها بابت خرج مراسم و بیمارستان اون خانم بوده. الان شرایط سخت شده ی حقوق کارمندی ک 80 درصدش بابت وام میره. دودلم ک طلا هامو بفروشم قرض هارو بدم از ی طرفم دلم نمیاد. خواهش میکنم راهنمایی کنید 

خدایا مشکلم رو ب تو می‌سپارم 😍

یتی قبلش نگفته بود ؟من باشم ببشتر بخاطر نداشتن صداقتش ناراحت میشم تا بی پولی

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن نگفتن 

چقددد بد ادم حس بدی بهش دست میده☹پدر و مادرش کمکش نمیکنن ؟

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2728

نه خودت پیشنهاد فروش طلا نده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
نه طلاهات و نفروش.پوله مرگ و دوا درمونه یکی دیگه رو شما بدی؟

عزیزم آخه من ک راضی نیستم ولی نفروشم تا چند ماه باید قسط هاشو بدیم از حقوق. این ماه از حقوق 4800 ما3500 قسط دادیم و هرماه تا یکسال حکایت همینه

طلاهات رو بفروش قسطهاتون رو بده اینجوری طلا داری ولی همش در تنگنای بی پولی هستی ولی بهش اوصاعت خوب ش ...

بخدا دقیقا الان لای منگنه گیر کردم میگم اگه الان طلا ندم تا یکسال باید از حقوق بدم و ازخرج خونه بزنم

همه حقوق دادیم بابت قسط و وام الان دستمون خالیه چکار کنم

ببین اصلا موافق اینکه همسرها موقع مشکلات بداد هم نرسن نیستم ولی بزار یکم روش فشار باشه و خودش بگه اون موقع میتونی بگی برات هر وقت تونست بخره که معمولا نصفشم برنمیگرده و اینکه قدر کارت و بدونه همین که تا دیدی اذیته زود از خودت مایه بزاری عادت میکنن مردها

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706