2737
2739

مامان من خیلی بچه هاش و نوه هاش رو دوست داره.ازتنهایی هم بدش میاد دوست داره دوروبرش شلوغ باشه ولی خودش هیچوقت پیشقدم نمیشه که دعوت کنه یا غذا درست کنه بگه بیایید ولی اگرخودمون بریم خوشحال میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب آخرهفته ها برید پیشش

اگه هم نمیتونه غذا درست کنه

هردفعه یکی درست کنه ببره اونجا برای همه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2728

مامانمنم از تنهایی بدش میاد و بعد از نرگ پدرم من و برادرم همش بهش سر میزنیم و شام و مهار دعوتش میکنیم خونه خودمون که تنها نباشه 

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡

مادر منم همینه. همش هم دوست داره بریم دنبالش بیارین خونمون. ولی من چون با مادرشوهرم  زندگی میکنم پیترسم اون یاد بگیره توقعاتش بره بالا. نمیرم بیارمش. این میشه که کم میبینمش

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

همش ایراد میگیره که تنهام افسرده م ولی وقتی بهش میگم میخوام بیام میگه غذاتو با خودت بیار حوصله ندارم آشپزی کنم

این باعث شده که بقیه بچه ها ازش دور بشن رود به زود نرن چون حس میکنن اذیت میشه

یه جورایی تضاد داره

2740

من توقعی ازش ندارم همیشه هم غذا درست میکنم و میبرم ولی این رفتارش باعث میشه باهاش حس راحتی نکنم که هروقت فرصت آزاد داشتم برم بهش سربزنم چون اول باید بشینم برنامه بریزم که چی درست کنم و باخودم ببرم.اصلا هم خسیس نیست

هدیه های گرون گرون میخره برامون عیدی خوب میده فقط افسرده ست و برای کمک به خودش پیشقدم نمیشه.بابام هم تمام کارهاش رو میکنه وکمکشه.

انگارنمیتونم منظورم رو درست بگم