2733
2739

پسرم ۲۱ ماهشه .نزدیک ۶ ماهه که رشدش حسابی افت کرده.

اصلاً برنج نمیخوره.نمیدونم چی کارش کنم.هله هوله میخوره ولی غذای اصلی نه.پای کارتون.توی پارک . همه رو امتحان کردم

کلافه شدم.قدش ثابت موند چند ماه.

مولتی ، آهن ، زینک هم میدم ولی تأثیری ندارن.

من پسرم هشت ماهشه اشتهاش خیلی کم بود بردمش یه دکتر متخصص خدا خیرش بده یه داروساختنی داد ماشاللهاشتهاش خیلی باز شده 

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختره منم همینه 4 سالشه ولی 13500 کیلو بیشتر نیست خیلی غصه میخورم وقتی همسانشو میبینم یه مدته سویق سنجد بهش میدم وزن گیریش بهتر شده شما هم امتحان کن ضرری نداره

وقتی داری گناه میکنی چرا همیشه چپ و راست رو نگاه میکنی؟ یک بار هم بالا رو نگاه کن
من پسرم هشت ماهشه اشتهاش خیلی کم بود بردمش یه دکتر متخصص خدا خیرش بده یه داروساختنی داد ماشاللهاشتها ...

از لحاظ قد و وزنم تغییری کرده؟ 

وقتی داری گناه میکنی چرا همیشه چپ و راست رو نگاه میکنی؟ یک بار هم بالا رو نگاه کن
2740
از لحاظ قد و وزنم تغییری کرده؟ 

آره دوهفته پبش بردمش دکتر از اون موقع نکشیدم ولی هرکی میبینی میگه چقدر تعقیر کرده قشنگ معلومه اضافه کرده 

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏

خیلی از مامانا این روزا رو گذروندن پسر منم همین طور بود اما من خیلی خیلی تلاش کردم اول اینکه هیچ وقت مجبورش نکن به خوردن باید غیر مستقیم حرکت کنی تو این مسیر ظرفای خوشگل بچه گونه صندلی غذا خیلی تاثیر داره تزیین غذا وقتی میخواد غذا بخوره کارتون پلی کن یعنی بشونش رو صندلی کارتون پلی کن بعد چند دقه غذاشان ببر مزه غذا هم واقعا مهمه اگه ی وقت نخورد نباید غرغر کنی چون بچه ها خیلی باهوشن هر وقت بخان ادا در بیارن از اینکار استفاده می کنن

آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار🧘‍♀️بحران ندیدن تو را من چه کنم😢😢
خیلی از مامانا این روزا رو گذروندن پسر منم همین طور بود اما من خیلی خیلی تلاش کردم اول اینکه هیچ وقت ...

آخه اصلاً مزه هم نمیکنه.اینطوری نبود.تا یکسالگی خیلی خوب میخورد و تپلی بود بعدش دیگه بد اشتها شد

2706