2733
2739
عنوان

مهسا ۲۸ تاپیکت قفله بیا

606 بازدید | 22 پست

مهسا جان در مورد مشکلی برات به وجود آمده شکایت کن تجاوز به عنف با رضایت شما نبوده هرچند که اثبات زنا با اکراه مشکله اما زنای  غیر محصنه محسوب میشه و چنانچه بکارت ساقط بشه مهرالمثل و ارش البکاره به شما تعلق خواهد گرفت

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به زور که نبردتش خونه اگه شکایت کنه هیچی دستش نمیگیره تجاوز د صورتیه که یکی به زور تو خیابان بگیری ...

مباحث قانونی تبصره و ماده زیاد داره از نظر قانونی عرض کردم عزیزم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2728
به زور که نبردتش خونه اگه شکایت کنه هیچی دستش نمیگیره تجاوز د صورتیه که یکی به زور تو خیابان بگیری ...

استارتر وکیل شما بیشتر از یه وکیل بلدی؟ 😐

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
مباحث قانونی تبصره و ماده زیاد داره از نظر قانونی عرض کردم عزیزم

چون برای یکی از دوستام همچین مشکلی پیش اومده بود کامل درجریانم با اینکه دوستم خوانوادش درجریان گذاشت و پدر پولدار و با نفوذی داشت هیچی دستش نگرفت

استارتر وکیل شما بیشتر از یه وکیل بلدی؟ 😐

حتما منم یچیزی میدونم که میگم

اگر قانون درستی در این مورد بود اینهمه دختر که این اتفاق براشون پیش میومد میتونستن حقشون بگیرن ولی همه از ترس آبروشون چیزی نمیگن

2738
چون برای یکی از دوستام همچین مشکلی پیش اومده بود کامل درجریانم با اینکه دوستم خوانوادش درجریان گذاشت ...

وکیل درست و حسابی باشه میتونه بگیره عزیزم پولدار و نفوذی  جریانش فرق داره با ایشون

حتما منم یچیزی میدونم که میگم اگر قانون درستی در این مورد بود اینهمه دختر که این اتفاق براشون پیش م ...

عزیزم من از سال ۸۸ وکالت میکنم قطعا اطلاعات حقوقی من خیلی بیشتر از یک مورد دیدن شماست با نهایت احترام

خداکنه مشکلش حل شه من از نزدیک شاهد زجر کشیدن دوستم و تباهی زندگیش بودم

انشاالله عزیزم

حتما منم یچیزی میدونم که میگم اگر قانون درستی در این مورد بود اینهمه دختر که این اتفاق براشون پیش م ...

زندان که داره چند مورد دیدم حالا نمیدونم به جایی رسیدن یا نه، راجب قانون بهتره حرف نزنیم اصلا... 😑

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2706