2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شبکه ۶ میگه ۵.۷ ربشتر بوده مسجد سلیمان. حالتوون خوبه؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
تازه این پیش لرزه بود اصل کاری رو میگند نصف شب میاد خدا رحم کنه

این نکبت را گزارش بزنیددبترکه بعد ببینیم چی شده

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  

مگه زلزله قابل پیش بینیه😑😑😑

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

زلزله که قابل پیش بینی نیست .تو گرمای اینجا کی میتونه اخه بیرون بمونه ..الکی شایعه نکنید

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》

باز چرا داره همه جا زلزله میااااد 😭😭😭 

هفته پیشم استان سمنان اومده بود 

یعنی طبیعت قشنگ‌ کمر به همت نابودی نسل ما بسته 

البته حقم داره 🤦‍♀️😭

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

من کرمانشاهم اینجا هم لرزید ولی خب شدت زلزله اهواز انقدر نبود که تا اینجا برسه و کامل حس بشه.بعد درباره کرمانشاه هیچ جا نزدن.از چند نفرم پرسیدم اونا حسش کردن

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2706