2737
2734
عنوان

ابروریزی همسایمون ساعت 5 صبح

2209 بازدید | 117 پست

اونا ک منو میشناسن میدونن من مستقل زندگی میکنم

دیشب نصفه شب شلنگ اب کولر در رفته بود منم متوجه نشدم 

ینی نصفه شب بلند شدم دیدم صدا اب میاد گفتم نکنه کولر ماست رفتم پشت پنجره نگاه کردم دیدم از کولر اب نمیاد خشک

نگاه کردم دیدم از طبقه دوم داره اب میاد تاریک بود چیزی دیده نمیشد منم گفتم مال من نیس برا هرکی باشه خودش درست میکنه

تا صبح صدای اب میومد

نگو ک شلنگ کولر ما در رفته بود چون بلند بوده افتاده بود پایین اب میومده تا صب ریخته توی حیاط خلوت طبقه همکف

ساعت 5 صبح تازه افتاب بالا اومده بود دیدم یکی داره از پاین داد میزنه فحش میده

ک الدنگ میام درخونتو میشکنم کولرتو درست کنم همینجوری یه ریز فحش میداد

منم ک گفتم خب کولر من نیس تا صب دوبار دس زده بودم ب زیر کولر دیدم اب نمیده

دیگه اینقد داد و بیداد کرد سرمو دوباره بردم بیرون دیدم اوووووه شلنگ کولر نیس پرت شده پایین مث ابشار ازش اب میره  
حالا شیرش پشت گاز و کابینتا بود

نفهمیدم چجوری اونوقت ساعت 5 گازو کشیدم جلو تنهایی

کابینتا جابجا کردم شیروشو بستم

اون یارو هنوز فحش میداد

میگفت الان میام در خونت عوضی

همش حرف زشت میزد

نشستم بحال خودم و بدبختیام گریه کردم تا 6:30 بعدم اومدم سرکار

حالا اینقد میترسم

حالا مگه چی شده اب ریخته توی حیاطشون تازه پول اب من زیاد میاد عمدی ک نبوده

چرا باید یکی نصفه شب فحش بده همه بیدار بشن بفهمن

ابروم رفته

حالم از مردم این جامعه بهم میخوره

تازه باید یکیک بیارم برام شلنگ رو درست کنه اونم میترسم...

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

خاک تو سرش مردک بی غیرت 😑😑😑

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
مهم‌ نیست تعمیرکار بیار درست کنه ومعذرت خواهی کن تا دشمنت نشده

من اصن دوست ندارم باهاش صحبت کنم مردک نادون صدای زنشم میومد

کل محل فهمیدن کولرم شلنگش در  رفته

خب چکاریه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

مردم کلا اعصاب ندارن .همه جا همینه ناراحت نباش

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2706