2737
2734

واقعا هنوز شک داری ؟

تاپیکم زدی ؟

اون فاسد نیست 

خود سمه 

بنداز بره بابا

یکساعت بیرون یخچال بمدنه خوردنی نیست

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا هنوز شک داری ؟ تاپیکم زدی ؟ اون فاسد نیست  خود سمه  بنداز بره بابا یکساعت ...

یکساعت ؟؟؟؟؟؟؟؟

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان

فاسد شده عزیزم گوشت زود فاسد میشه ،الان تو این گرما همه چی زود فاسد میشه باز زمستون بود یه چیزی

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2738

بابااا غذای ترشیده وخرابو تاحالااا بوکردی ؟؟؟اینم بو کن ببین تغییر بو داده یانه اگر قابل تشخیص نیست یکمشو مزه کن ببین چجوریه

ولی من میگم نه خراب نشده چون حتمااا کولر تاصبح روشن بوده خنک مونده دیگه 

الانم سریع بذارش یخچال 

من اینجور موقعهاا میدم شوهرمم بخوره حالشو ببره چون هیچوقت بامنو دخترم غذا نمیخوره میدم بهش چه غذاهای بوداریو نخورده معدشم سنگو هضم میکنه اینقد که پوستش کلفته نووووش جونش بشه 😏😏

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  
یکساعت ؟؟؟؟؟؟؟؟

الان هوا خیلی گرررمه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706