2737
2734
عنوان

بمیرم برای جاری عزیزم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 41 پست
به جاری اعتماد نکن هیچوقت ، باهاش دردو دل هم نکن (یه نصیحت خواهرانه) حتی اگه فکر میکنی بهترین جاریه ...

اینو راست میگی من چوبشو خوردم 

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
همچین یکی به میخ زدی و یکی به نعل آ😁😁

یعنی چی ؟؟؟

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو راست میگی من چوبشو خوردم 

این فرشته اصلا دنبال حرفکشی وزیراب زنی نیست 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2731
یعنی چی ؟؟؟

یعنی هم دلت سوخته هم از اینکه بهش توجه میکنن ناراحتی.

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

تموم مهمونیا مسافرتا پدرشوهر ومادرشوهرم اینو وبچهاشو میبرن از لحاظ محبت مالی عاطفی زسیدگی همه جوره من از دستشون ناراحت میشم ولی جاریم گناهی نداره اونا زیادی بهش توجه میکنن اگه به ما هم توجه کنن جاریم چیزی نمیگه مثل من 

منم منظورم از بیچاره داشتن همین شوهرش بود که تعریف کردی

اره دیگه اگه زن مورد تایید نبود من بیخیالتر بودم اخه اصلا کمبودی نداره 

2740
یعنی هم دلت سوخته هم از اینکه بهش توجه میکنن ناراحتی.

من با توجه اون از جاریم نه از خانواده شوهرم ناراحتم جاریم که گناهی نداره اونا بزرگن باید رابطه دوطرفه رو حفظ کنن

منم چوبشو خوردم که میگم...

من تواین ده سال چوبی از جاری نخوردم واقعا گله دختر دایی شوهرمم میشه

تموم مهمونیا مسافرتا پدرشوهر ومادرشوهرم اینو وبچهاشو میبرن از لحاظ محبت مالی عاطفی زسیدگی همه جوره م ...

چرا من متوجه منظورت نمیشم ببخشیدا اسی 

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
چرا من متوجه منظورت نمیشم ببخشیدا اسی 

میگم خانواده شوهرم بیرون مسافرت گردش هرکجا میرن اول اولویت با جاریم وبچهاشن به ما زیاد نمیگن ولی من جاریمو مقصر نمیدونم