2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه علاقه داره بزار. پسر من از ۶ سالگی رفت... خوبم یاد گرفت... مدالم گرفته

ماشاالله بهش

والا امروز دیدم دو‌تا مقوا رو‌ کرده اسکیت رو سرامیک بازی میکنه 

ازش پرسیدم گفت دوس دارم اما چهار سالشه میگم زود نباشه

2728

کاربر بالا درست میگه اگه علاقه داره ببرش هرچند درمورد بچه‌های کوچیک یه جوریه که خیلی زود به یه چیز علاقه نشون میدن و بعد ولش میکنن بنظرم بزار بعد هفت سال بره اگه کوچیکتره بفرستش ژیمناستیک یا کلاس موسیقی

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
ماشاالله بهش والا امروز دیدم دو‌تا مقوا رو‌ کرده اسکیت رو سرامیک بازی میکنه  ازش پرسیدم گفت د ...

نه خوبه .... پس علاقه داره‌.‌.. نترس بزار یاد بگیره .... شاید دیرتر  .. ولی اگه علاقه داشته باشه با پشتکارش یاد میگیره... تازه توی مسابقات معنی بردن و باختن و شکست و نامید نشدن و یاد میگیرن... خیلی خوبه

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
کفش هاشو چند سال استفاده میکنه؟

زیاد الان فعلا همومارو میپوشه تا دوسال هم جاداره.... ولی خودش حرفه ای شو میخاد .... چون دیگه پیشرفته س و واسه مسابقات حرفه ای کار میده 

2738
کاربر بالا درست میگه اگه علاقه داره ببرش هرچند درمورد بچه‌های کوچیک یه جوریه که خیلی زود به یه چیز ع ...

موسیقی خوبه.... ژیمناستیک شوهر من مخالفه .. 

کاربر بالا درست میگه اگه علاقه داره ببرش هرچند درمورد بچه‌های کوچیک یه جوریه که خیلی زود به یه چیز ع ...

چهار سالشه ژیمیناستیک که والا شنیدم رو رشد قدیشون اثر منفی داره 

موسیقی هم خیلی دوس دارم بزارمش میگه نمیرم گوشم درد میگیره

فقط یه ای مت میمونه که ببینم همکاری میکنه. یا نه

چهار سالشه ژیمیناستیک که والا شنیدم رو رشد قدیشون اثر منفی داره  موسیقی هم خیلی دوس دارم بزارم ...

منم درمورد ژیمناستیک اونو شنیدم ولی نمیدونم ژیمناستیک رو قد اثر داره یا نه گفته شده که افراد کوتاه قد تو ژیمناستیک بهترن چون برادر من از ۷ تا ۱۰ سالگی تمرین میکرد و اتفاقا خیلی هم قدش نسبت به بقیه بلندتر بود یا مثلا توی مسابقات خارجی میبینم همه ی مردهای ژیمناستیک کار قدشون مثل مردم عادیه و کوتاه نیست.

ولی شنا قد رو بلند میکنه البته برای سن بچه ی شما زوده چون تمرینات شنا براش سنگینه و تو اب هم خطرناکه.

برای موسیقی مثلا یه سنتور اسباب بازی بگیر ببین خوشش میاد یا نه چون الان خیلی بچه‌ها میرن.

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
منم درمورد ژیمناستیک اونو شنیدم ولی نمیدونم ژیمناستیک رو قد اثر داره یا نه گفته شده که افراد کوتاه ق ...

یه گیتار اسباب بازی گرفتیم عید پارسال استقبال کرد اما برای کلاس رفتن اصلل همکاری نمیکنه

مرسی از راهنماییت گلم