2737
2734

کنکورتون رو چطوری دادین؟مخصوصا نظام قدیم تجربی و زبان؟

الان بیکارین چه میکنین؟حوصلم سر رفته.وایی!

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من که  💩دم ولی سوالاش اسون بود ای کاش بیشتر میخوندم

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
دقیقا😓پشت کنکور میمونی یا میری؟

بازم میمونم کار دیگه ای ندارم فقط کلاس خیاطی میرم تا حداقل یه درامدی داشته باشم سال بعدم که سال آخره نظام قدیمیاس😭 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
 بازم میمونم کار دیگه ای ندارم فقط کلاس خیاطی میرم تا حداقل یه درامدی داشته باشم سال بعدم که سا ...

شما ها چطوری حوصلشو دارید؟من اون کتابا رو میبینم تهوع میگیرم

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...
شما ها چطوری حوصلشو دارید؟من اون کتابا رو میبینم تهوع میگیرم

مجبورم دیگه حالا حرف وحدیثای فامیل بیشتر حال ادمو خراب میکنه

تربیت معلم خوب نیس بنظرت؟

بستگی به روحیه داره من خودم اصلا از سر وکله زدن با بچه ها خوشم نمیاد یا دوست ندارم چادر سرم کنم ولی اگه مشکلی با این چیزا نداشته باشی واسه یه زن خیلیم شغل خوبیه 

2706