2733
2739
عنوان

مادرشوهر و پدرشوهرم بیش از اندازه بهم زنگ میزنن،خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از چیپساش چی؟از اون خسته نمیشی؟

وقتی از اونا خسته بشم میگم لواشک بخره  

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2728
شاید بگی بچه ام گریه میکنه خودم بعدا زنگ میزنم بهتون بهتر باشه.یا هر بهونه ی دیگه ای بیاری و چند ساع ...

بعضی روزها خیلی کلافه میشم، خب همیشه که آدم انرژی نداره که، بعضی روزها حال آدم خوب نیس، ولی اینا اصلا این چیزا حالیشون نیس، درمانده شدم😔

2740
موقعی که کاری داری بگو شرمنده من دارم غذا میپزم چند دقیقه دیگه زنگ بزنید کاری نداره که

همیشه میگم، هروزم موقع درست کردن غذا زنگ میزنه، بهش میگم دارم غذا درست میکنم، باز ادامه حرفاشو میزنه

من مادرشوهرم هر روز ب شوهرم زنگ میزنه امارمیگیره.من اوایل بهش زنگ میزدم ولی دیدم چ موجود سگ صفتیه دیگه ن زنگ میزنم بهش و ن میذارم خونمون بیاد.راحتم ازدستش.پدرشوعرم یه مرد ساکت و بی زبونه ولی باهمونم خوب نیستم.کلا نمیجوشم باهاشون

همین ها که الان نوه دوست شدن، نمیدونین وقتی باردار بودم چقد منو اذیت میکردن. هیچوقت فراموش نمیکنم.

مادرشوهرمن سر اسم انتخاب کردنه بچم وقتی حامله بودم چنان قشقرقی براه انداخت و دعوایی بپاشدک شوهرم بحرفش گوش کرد ومنو رسونذ خونه مامانم.لب خیابون. ولم کرد هیچوقت یادم نمیره

2706