2737
2739
عنوان

مادرشوهر و پدرشوهرم بیش از اندازه بهم زنگ میزنن،خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با خودت؟

باشوهرم .عروسیمونم نیومد. با اون همه مال ومنال حتی یه ریالم دست شوهرمو نگرفت منم میگم احترام برای کسیه که به ادم احترام بزاره نمیزارم جواب بده شوهرم هفته ای یبار اونم بیرون صحبت کنه من حوصله اشو نداااارم واقعا مردک شکاک(پدرشوهرمو میگم)

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2731
2738

کسی زنگ من نمیزنه هرچی من زنگ بزنم چ مامان خودم چ مادرشوهرم

مادرشوهرم ولی خیلی زنگ شوهرم میزنه احوالپرسی و اینا ولی منو کسی دوس نداره😊 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
خوشبحالتون بخدا واسه من اصلااااا بهم زنگ نمیزنن الان نزدیک 3 ساله عروسی کردیم ولی فک کنم 1 یا دوبا ...

منم مثل شما فقط روز تولدم..و روز زایمانم همیییییین

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
هروز براش پفک میگیره😋

😂😂اره بخدا هر روز بدون استثناء تابستونا میخره ...

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

اگه از رو علاقه و حال و احوال باشه بعله ادم جواب میده..برا من هروز زنگ میزد امار مامان و بابا و مامانبزرگ و عمه و کی جیکار کردو و نکرد کی اومد کی رفتو میگرفت.  زنگ میزد جواب نمیدادم میزد گوشیم. منم کلا جواب نمیدادم الان ماهی یبارم نمیزنه ...البته دخترای خودشم جواب همهزنگاشو نمیذنا چون فقط امار میگیره

والا پدرشوهر من نوه هم نداره روزی ۳ بار زنگم میزنه هر روزم اندازه ۱۰ تومن چیپس ...پفک اینا میخره می ...

از چیپساش چی؟از اون خسته نمیشی؟

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐
2706