2737
2734
عنوان

میشه با یه فول۲۳ باردارشد؟

153 بازدید | 17 پست

سلام من این ماه ای یوای کردم فقط یه فولی ۲۳ داشتم فردا باید آزمایش بدم کسی بوده با یه فولی باردار شده باشه؟

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍

عزیزم خانومای عادی که دارو مصرف نمیکنن و طبیعی باردار میشن ماهی یه دونه فولیکول دارن اصلا طبیعیش ماهی یه دونه اس

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه خدا بخواد بی فولیکول هم میشه عزیزم.

از الان تبریک منو بپذیر.

دعاکن خدا به من دوقلو صالح وسالم بده

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
آره ب امید خدا میشه نگران نباش استرس رو دور کن از خودت،اومدی خونه تا یه مدت طولانی ماست و نشاسته بخو ...

عزیزم  فردا باید آزمایش بدم دعا کن واسم

2740
اگه خدا بخواد بی فولیکول هم میشه عزیزم. از الان تبریک منو بپذیر. دعاکن خدا به من دوقلو صالح وسالم ...

ان شالله ک بزودی میده عزیزم

2706