2733
2739
عنوان

چجوری خانوم شوم؟؟

211 بازدید | 17 پست

بچه ها من ادم مغرور و لجبازی هستم به شدت ولی بدبختی اینجاست ک خیلی جوگیرانه و بچگانه رفتار میکنم.میخام جای این دوتا عوض کنم به وقتش باشخصیت و مغرور باشم به وقتش لج نکنم چون خودم خیلی آسیب میبینم😔😔😔

خداييش نميدونم چجوري بايد يادت بدم اينجوري😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط میدونم پشت چشم نازک کن...لباتم غنچه باشه...نازدار حرف بزن

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید
2738

کتاب بخون. به عواقب کارهات فکر کن. لوس نباش. متوقع نباش. همه افراد جامعه پدر و مادرت نیستن که نازتو بکشن. اگه اینجوری ادامه بدی آسیب میبینی.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

مدام رو رفتار خودت نظارت کن که همانی باشه که میخای کوچکترین علامت عصبانیت و لجبازی که دیدی خودتو متوقف کن برای رفتارهای نامطلوبت مجازات در نظر بگیر شامل محرومیت از یک چیز خوب یا یک تنبیه

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
مدام رو رفتار خودت نظارت کن که همانی باشه که میخای کوچکترین علامت عصبانیت و لجبازی که دیدی خودتو متو ...

انقد دوست دارم عاقل باشم ولی باز عین دخترای 14ساله رفتار میکنم😔😔😔

2706