2733
2734
عنوان

دارم دق میکنم😢😢😢

174 بازدید | 9 پست

اینجاکسی هس بگه از مامانایی ک دختراشون و اذیت میکردن و عاقبتشون چی شده اون مامانا؟؟؟

منکه هیچوقت از مادرم نمیگذرم،،واگذارش کردم ب خدا،،،بهم تهمت ناموسی میزنه😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامان منم قبل ازدواج و تو عقد خیلی زجرم میداد، مدام بهمم میریخت، مثلا میگفت اون شوهر بی عرضه و بی غیرتت و اینا

یا شبایی ک شوهرم میومد خونمون تو عقد، صبحش از کله صبح جاروبرقی میزد سر و صدا میکرد

ی بار گیر داده بود بزنگ اون شوهر فلان فلان شدت بیاد ببرتت من دیگه نمیتونم تحملت کنم

منم اون زمان مثل الان تو ازش متنفر بودم میدونی چرا؟ چون کارا و اذیتای خودنو نمیدیدم

البته هنوزم مامانمو مقصر میدونم اما الان ک ۴ ساله خونه خودمم بهترین دختر مامانمم انقدر باهام خوبخ

طفلیا مدلشونه کلا غر میزنن و خودشونو تخلیه میکنن

به دل نگیر درست میشه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
مامان منم قبل ازدواج و تو عقد خیلی زجرم میداد، مدام بهمم میریخت، مثلا میگفت اون شوهر بی عرضه و بی غی ...

من بخدا اصن اذیتش نمیکنم😢😢کلا بهم حسودی میکنه ،،با بابام حرف میزنم میگه چرا،،باداداشم حرف میزنم میگه چرا،،اونا رو میکشونه طرف خودش ک من و بد نام کنه

مامان منم قبل ازدواج و تو عقد خیلی زجرم میداد، مدام بهمم میریخت، مثلا میگفت اون شوهر بی عرضه و بی غی ...

وقتی میریم خونه ی شوهر دریت میسن....البته مامان من هنوزم درست نشده

2740
مامان منم تهمت ناموسی میزد وقتی دختر بودم....به بابام و برادرامم میگفت....لعنت بهش...

مامان منم میره علاوه بر بابام ب همه فامیلای خودش هم میگه،،😭😭ابروم ک برده الکی