2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرم داره بیچاره خیلی اذیت میشخ

بچه ها یکی از فامیلای ما روماتیسم داشت داعون بود از شبکه آی تی ان دکتر وزیر تبار دارو گرفت چند دوره الان خوب خوب شده .رژیم غذایی هم میدن همراه به دارو .

الان یکی  دیگه از فامیلامون هم اینو شنید دارو سفارش داده 

2731
دکتر چی؟ کجاست این دکتره. 

دکتر شهریار وزیری تبار با استفاده از سلولهای بنیادی .دقیق نمیدونم .ولی دارو خورد چند دوره خوب خوب شد از آمریکا دارو میفرستن.البته ی خانمی تهران به اون باید سفارش بدین .ولی با دکتره هم صحبت میکنید همه چیز ازتون میپرسه بعد دارو میده .برا روماتیسم دارو دارن ولی ی بنده خدایی باطری تو قلبش بود تلفن کرد گفت دارو نداریم برا این مورد

دکتر چی؟ کجاست این دکتره. 

دکتره خودش آمریکا است.ندیدین مرتب شبکه ITNمیزاره که صحبت میکنه همونجا هم شماره تماسشون هست زیر صفحه میزاره .حالا خاستین من شماره ش گیر میارم براتون میفرستم

من 10ساله روماتیسم دارم واز نوع حاد وخیلی شدیدازبس بد راه رفتم دیسک کمرم روعمل کردم زانوم تخریب شد اونم عمل کردم تعویض مفصل زانو ...خلاصه دکتری که دکتر کریم زاده استادش بود آدرس ش رو که دراصفهان بود بهم داد والان آمپول سینورا میزنم خیلی بهتر شدم این بیماری بطور کامل از بدن بیرون نمیره فقط با درمان درست ودارو مهار میشه این بیماری در روزهای برفی وبارانی وزمستان دوباره عود میکنه واذیت میکنه وباید از خوردن خوراکی هایی که طبع سرد دارن خوداری کنیم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2738
من 10ساله روماتیسم دارم واز نوع حاد وخیلی شدیدازبس بد راه رفتم دیسک کمرم روعمل کردم زانوم تخریب شد ا ...

عزیزم بیماریتون با سلولهای بنیادی درمان میشه....

کامل کامل

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕
عزیزم بیماریتون با سلولهای بنیادی درمان میشه....  کامل کامل

ممنون عزیزم منتها دکتر من فوق تخصص ولی دراین مورد بامن صحبت نکرده....

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
شوهر منم رماتیسم داره 

بااین  روش قابل درمانه عزیزجان خواستین بیاین خصوصی اطلاعات بدم

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕
 ممنون عزیزم منتها دکتر من فوق تخصص ولی دراین مورد بامن صحبت نکرده....

خب اگ صحبت کنن که کار خودشون کساد میشه فوق العاده اس

خواستین بیاین اطلاعات بدم

خب اگ صحبت کنن که کار خودشون کساد میشه فوق العاده اس خواستین بیاین اطلاعات بدم

عزیز دلمی بگید خدا خوشبخت ت بکنه انشالله

عزیز دلمی بگید خدا خوشبخت ت بکنه انشالله

ینی چه

2706