2733
2734

سلام  

تو ایران یا نمیدونم شایدم بعضی جاها دیگه 

ازدواج میخوای بکنی میخوای کوه بکنی انگار . به اون سختی 

هم واسه دخترا هم واسه پسرا هم خانواده ها 

از هر جهت ...

بعدم اگ هر مشکلی پیش بیاد بازم کلی زجر ...

دلم میخواد طوری بود که دو طرف تا وقتی با همن که خوبن با هم 

اون از وضع جامعه . اگه اسم جدایی بیاد 

اون از دادگاه که پیر ادمو درمیارن واسه جدایی

اون اول واسه ازدواج همه هولن میخان برن عقد کنن نه نامزدی نه اشنایی

اگرم نامزد بشن خوب دیگه مردم فهمیدن زشته .

اصلا پروسه ازدواج تو ایران خیلی دشواره ...

بدم میاد ... دلم میخواد همه چی اسونتر بود 

انگار قضیه شده مرگ و زندگی ....

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه

ازدواج از مهمترین تصمیمات زندگیه.سطح توقعات بالا،بدون تحقیق و بررسی،همه به دنبال چشم و همچشمی،دهان بین و توجه به حرف مردم و...

باعث میشه ازدواج سخت باشه و نتیجه مطلوبی هم نداشته باشه.

همه چیز به خودمون بستگی داره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ازدواج از مهمترین تصمیمات زندگیه.سطح توقعات بالا،بدون تحقیق و بررسی،همه به دنبال چشم و همچشمی،دهان ب ...

بیشتر سختیش وقتیه ک دو طرف خستن از زندگیشون یا یکیشون خستس و قوانین سخت و جامعه نمیزارن راحت بشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر سختیش وقتیه ک دو طرف خستن از زندگیشون یا یکیشون خستس و قوانین سخت و جامعه نمیزارن راحت بشن&nbs ...

همه چیز برمیگرده به قبل از ازدواج،اگر انتخاب درست باشه معمولا به طلاق منجر نمیشه.از ریشه باید حل کرد این مشکلات رو.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731
همه چیز برمیگرده به قبل از ازدواج،اگر انتخاب درست باشه معمولا به طلاق منجر نمیشه.از ریشه باید حل کرد ...

بله درسته 

گفتم ک 

قبل ازدواجم شناخت درست حاصل نمیشه

بعد هم نتیجه خوب نیست