2737
2739
عنوان

متنی که اماده کردم برای دوست پسرم

1015 بازدید | 103 پست

ببینین اون از اولین روز رابطه ما خیلی برای من وقت نمیذاشت، یعنی خیلی وقت ازادی هم نداره حتی گاهی ۲۴ ساعت نخوابیده و من اینو درک میکنم اما من میخوام با یکی باشم که بهم ارزش بده و کنارش حس امنیت کنم اما متاسفانه اون همچین حسی بهم نمیده

حتی منم بهش پی ام میدم خیلی وقت ها پیش اومده خونده و جواب نداده

حالا این چیزایی که میخوام بهش بگم

من نمیخوام بگم تو ادم بدی هستی، نه اتفاقا شخصیت پرتلاشی هم داری واسه همین بعد مدت ها خواستم یکی رو یکم بیشتر بشناسم، اما راستشو بخوای شبیه حرفات نیستی، من از رابطه ای که حسابگر باشه و دو دو تا چهارتا کنی خوشم نمیاد، دوس دارم هر احساسی که دارم بدون ترس از اینکه با گفتنش طرف مقابلم جو زده بشه بگم، من دوس دارم بدون ترس خود واقعیمو نشون بدم، واسه همین یه مدت شاید یکی دو هفته بدون چشم داشت محبت میکنم و بعد میبینم ایا طرفم ارزش این محبت رو فهمیده؟ رفتارش با من چطور شده؟

من اینکارو با توهم کردم، خودت فکر کن ببین چجوری جواب دادی؟ برات از احساسمو وقتم مایه گذاشتم توهم همونجور واسه من ارزش گذاشتی؟

بچه ها طرفم خیلی با شخصیته و من دوسش دارم، میخوام بفهمونم ناراحتم اما میخوام براش فرصت بزارم که اگه واقعا دوسم داره بتونه خودش رو تغییر بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اینکه پیش اومده پیامتو خونده جواب نداده اتفاقا نشونه‌ی بی‌شخصیتیه‌ها

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))