2733
2734

خب منم همینجوریم کافیه از صبح تا ظهر قدر لحظات رو بدونید به همه کاری میرسید مخصوصا صبح که با همسر بیدار میشم دیگه نمیخوابم کارهامو میکنم

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
انفاقا زندایی منم همیییییشه آرایش خیلی خوشگل و زیادی داره یعنی گریم محو دار همیشه😄 ولی انقد با حوصل ...

اون قسمت پری رو منم هستم.... پس یکی هست مثل من باشه بعد 7 روز تنبلیش کنه پاک کنه درنتیجه لاک نمیزنه... ای خدا😂😂😂

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من که نگفتم تو قبر من میخابن😐😐😐 میگم چیکار میکنن منم میخام همیشه اینجوری اراسته باشم‌ شوهرم دوست ...

فقط یه رژ بزن حتما ک نباید کرم و ریمل بزنی ک همیشه چهرت تکراری شه واسش ی وقتایی برق لب خالی بزن یا ی رژ خوشرنگ 

شوهر ایرادگیر ندارن...بچه کوچیک هم ندارن

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
نمیدونم چرا ولی این مدل آدما بیشتر میرن تو دلم تا کسایی که به بهونه ی داشتن ارایش نماز نمیخونن و دعا ...

😂😘💙 خدای خودمه دوس دارم اینجوری باشم تازه لباس بیرونم تنم باشه درنمیارم میگم بزار خوشتیپ نماز بخونم

نمیدونم چرا ولی این مدل آدما بیشتر میرن تو دلم تا کسایی که به بهونه ی داشتن ارایش نماز نمیخونن و دعا ...

اعصاب نداری برای چی کامنت میذاری خانوم؟من الان دلم میخواد ریپلایت کنم😁

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

جاری من همیشه ارایش و لاک داره نمازم میخونه ۳تا بچه کوچیکم داره 

عوضش بری خونه رو فرش بشینی حالت بهم میخوره رو بالشی ها افتضاح بچه ها همش دماغو و گشنه 

فک کنم جای غذا پختن و دادن به اون طفلکی ها و یه کوچولو خانه داری فقط جلو اینه س که بگن چقد قشنگی ت  

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
2706