2733
2739
عنوان

دلم گرفته...

112 بازدید | 12 پست

پسرم الان ۴ماهشه

روزهای اول بود که بدنیا اومده بودم شوهرم تصادف کرد کل سرمایه مون رو از دست دادیم شوهرم بی کار شد

دیگه کم آوردم ۴ماهه دارم بچه ام رو میبینم و خجالت می کشم ازش

هیچ پشتوانه ای جز خدا نداریم

۳هفته پیش یک شرکتی درخواست کارش رو قبول کرد با کلی امید رفت سراغ آزمایش ها و کلاس های مربوط با قرض کلی خرج کرد امروز که رفت سر کار گفتن دیگه نیرو نمیخوایم

صاحب خونه جوابمون کرده و ۲هفته بیشتر مهلت نداریم و با این پول تو این گرونی یه انباری هم نمی تونیم اجاره کنیم

چند میلیون قسط عقب افتاده داریم

دلم داره میترکه میگن غصه نخور بچه شیر میدی آخه مگه میشه

میشه برام دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی سخته میفهمم چون خودم بی پولی کشیدم ولی با گریه درست نمیشه

منم دارم گریه میکنم چون بچه ندارم و مردم حرف می زنند کلی پول دارو دادیم و هیچی

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
2738
پول دارو چطور نفهميدم ؟😅

داروهای ناباروری 

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.