2733
2734
میدونم تا پیک تکراریه ها اما بیاید بگید دور همی بخندیم 😂😂😂

من خودم شب خاشتگاری بعد از اینکه با آقا هه حرف زدم رفتم تو آشپزخونه حمله کردم به شیرینیایی که آورذن 😂یه شیرینی بزرگ تو دهنم بود که خواهر پسره اومد داخل آشپزخونه که صدام بزنه برم تو اتاق ببینن جوابم چیه 😂تا دید دهنم پره خندش گرفت منم اصن نمیدچنستم چی بگم تا اینکه مامانم اومد بهش گفت شما برید تو اتاق بعدش صوری خودش میاد 😂😂😂خیلی بد شد بنظر خودم 😂😂😂

و خدای که به شدت کافیست 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واااای اسی چ کردیییی😂😂😂😂😂

هیچی شرفم رفت باور کن پیش خودش گفته چقد دختره شکموعه 😂😂😂اخه بعد حرف زدن فشارم افتاده بود شیرینیاشونم چشمک میزد ناجور 😂

اونایی که مثل من نامزد ندارن هرکی یه موز برداره😶 🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌

برو موزاتو بیرون بخور

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2738

ما وقتی رفته بودیم حرم عقد کنیم زن داداشم بیچاره جیباشو پر شکلات کرده بود بریزه رو سر ما اینم ساده و مظلوم بیچاررو دم در حرم نگه داشتن چون ممنوع بوده اکن همه وقتی عقد تموم شد یادمون اومد رفتیم دیدیم جلو در با شکلات ها داره گریه میکنه گفتیم خوب میریختی دور گفت ترسیدم منو دعوا کنید بچس طفلک 🤣🤣🤣🤣🤣

ب نام بخدا من دوسال عقد بودم خاطره ندارم.خواستگاری و نشون هم تو اتاقم بودم.😑😑

عه مگه میشه 😂😂😂😂من کلا خودم انقد سوتی میدم خدای خاطرم 

ما وقتی رفته بودیم حرم عقد کنیم زن داداشم بیچاره جیباشو پر شکلات کرده بود بریزه رو سر ما اینم ساده و ...

آخیییی عزیزم 😂😂😂اشکال نداره عوضش الغن براش خاطره شده 

2706