2733
2734
عنوان

مرد بخواد طلاق بده زن طلاق نمیخواد

1049 بازدید | 24 پست

سلام مامانا و دوستای کلم.سوالی داشتم برای یک بنده خدایی که خیلی درگیره. اگر وکیل یا مشاوره ای اینجا هست لطفا بگه من معرفیش کنم به ایشون راهنماییش کنن .ممنونم.

ایشون 8ساله ازدواج کردن و یک پسر2ساله دارن.اوایل خیلی رابطه شون عاشقانه و خوب شد 2ساله انگار طلسم شده. مرده زنشو نمیخواد اهل خیانت و اینام نیستن هیچکدومشون.بهونه گیر شده به همه چی گیرمیده.

دوستم میگه بددهن شده و فحشای بد میده از همه چیم اشکال میگیره خوانواده ام رو مسخره میکنه.

گفته نمیخوامت گمشو خونه بابات.ازت متتفرم. جتد بار رسما لباساشو پرت کرده تو صورتش شب بارونی خواسته از خونه بندازش بیرون. طفلی یک بچه 2ساله داره به بچش وابسته است.میدونه نقطه ضعفشه هی میگه بچه رو ازت میگیرم.دادخواست خوانواده میاد چند وقت دیگه درخونه که شوهرتون دلخواست طلاق داده.

زنه میگه مگه من چکارکردم میگه تااالان میخاستمت ازالان نمیخامت.متنفرم ازت.

میگه حق با منه.زنگ بزن 110 بگو شوهرم منو ازخونه بیرون کرده میگن حق داره خونشهگ

دوستان واقعا اینجوریه؟

درضمن خانواده این بنده خدا شهرستانه و برادرهم نداره که مرده بترسه ازش.

هیچ کدوم از خانواده ها هم 2ساله نمیدونن قضیع چیه چون خانومه توداره خیلییییی.

واقعا راهی برلش نمونده چکارکنه بنظرتون؟

من وکیل بهش معرفی کردم پولی نداره که بده وکیل باهاش صحبت کنه. گفتم اینجا مطرح کنم که ددست راهنماییش کنین.لطفا قانونی و درست بگین ممنون.

پسرشم خیلی بهش وابسته است.و میخواد پای زندگی و بچش بمونه.خیلی آروم و ساکته هیچی نمیگه فقط گریه میکنه و به خدا شکایت میکنه. جواب حرفاشم نمیده.

درسته اگر مردزن رو نخواد میتونه طلاق بده حتی اگر زن طلاق نخواد؟

تکلیف حق و حقوقش چی میشه؟

عجب روزگاری شده😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه تا ٧ سال پيش مادره 

اقا بايد نفقه و مهريه و همه حق و حقوق خانوم رو بده. 

زندگى كه شوهر آدم نخوادش و هى از خونه بيرونش كنه، چه ارزشى داره كه اين خانوم بخواد به زور و با تحقير حفظش كنه؟! 

اره عزیزم حق طلاق کلا دست اقاس میتونه به هر دلیلی زنشو طلاق بده حالا الان دادگاه هست و نیاز به حکم داره اما تو اسلام مرد میتونه هر زمان بخواد بدون اطلاع زن طلاقش بده .

الان فقط بهش اجرت المثل و" تا " نصف اموال بهش تعلق میگیره بنا به صلاح دید قاضی و اموال مرد البته اگه دلیل قابل قبولی نداشته باشه.

و خانم هیچ کاری نمیتونه انجام بده .

به نظرم این زندگی فایده ای نداره وقتی شوهرت نمیخوادت ازت خوشش نمیاد چه اصراریه که بخوای خودتو تحمیل کنی .مگه اینکه بگه بیا جدا زندگی کنیم ولی طلاق نگیریم شاید مرده بعد یه مدت نظرش عوض شد

2740

ای بابا خانومه چقدر خودشو وشخصیتشو خورد میکنه معلومه زیر سر این مردک عوضی بلند شده وگرنه چه دلیلی داره خانم به این خوبی که اینقدر متعهد به زندگی وبچشه پرت کنه بیرون خدا ازش نگذره به خانومه بگو مهرتو بزار اجرا وبگو ازخونه بیرونم کرده تاعمرداره باید نفقه خانوم روبامهریه اش بده ولی اگه خانم خونه روترک کنه بهش نفقه تعلق نمیگیره بیشترازاین هم خانم خودشو عذاب نده این مردک پست لیاقتشو نداره

باید مهریشو بده بعد طلاق میتونه بده. نصف اموالشم که در زمان زندگیه مشترکشون به دست آورده ماله زن میشه. بچه هم تا هفت سالگی هزانتش با خانم هست

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه.