2733
2739
عنوان

این دفعه مادربزرگ شوهرررررر

483 بازدید | 36 پست

سلام خانما مادربزرگ همسر بنده ده تا بچه دارن و بیشمار نوه و نتیجه همیشه هم اونا خونشن و استفاده میکنن اون وقت شوهر من علاوه بر کارهای پدر و مادرش کارای مادربزرگش هم ب عهده گرفته مثلا امروز اومده دکتر شوهر من باهاش رفته در حالی ک خودش کار داشت.

تازه اومده ب من میگه بیا یه فلاکس چایی بردار ببرمت بیمارستان پیش ننه من یه بچه سه ماهه دارم

هیچی دیگه دعوامون شد قهر کرد چای را پرتاب کرد رفت من چ کار کنم؟اشتباه کردم

نه وقتی عروس و دختر هست عروس عروس بیاد با بچه سه ماهه همراه مریض

چه شوهر عتیقه ای داری بچه ننه دیده بودیم بچه ننه ننه ندیده بودیم

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا اگه بچه نداشتی به شوهرت حق میدادم. اما با یه بچه سه ماهه چ جوری میخواد بری بیمازستان. کس دیگه ا ...

چرا بابا ده تا بچه داره با صدتا نوه ما یکی از اون صدتا نوه هستیم

2738

ماله منم همینه دنیا دنیا پول داشت مادربزرگش همه رو تقسیم کردن رسیده به نوه های دگش صدقه سری مادرشوهرم یه ریال به شوهر من ندادن الانم مادربزرگه رو ول کردن علیل و ذلیل شوهر من کاراشو میکنه... پولاشو بقیه خوردن.. پیشونی مارو کجا میشونی....

دخترم تمام زندگی من

نه.وظیفه ای نداری..اصلا دخالت نکن.هرکار میخواد بکنه تو به عهده نگیر.

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

واااا ببخشدااا شوهرت هم از اون آدمایی که کاسه داغتر از آش میشه همیشه هم جوگیر

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706