2737
2734
یه شماره تلفن بده بهش بدم بخدا کارش خوبه انشالله خوب خوبت میکنه قول میدم اصلاشماره داداشت شوهرت هرکی ...

عزیزم شماره مو به کی میخای بدی کارشو ن چیه میش توو ضیح بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهت پیشنهاد میکنم کتاب شفای زندگی از لوییز هی رو بخونی

شخصی که خودش سرطان داشته 

اما بدون داروهای شیمیایی خودشو درمان میکنه 

کاملا هم واقعیه 

ریشه همه ی بیماری هارو تو ی جدول نوشته 

روحیه خیلی مهمه عزیزم وقتی روحیت قوی باشه زود خوب میشی

ما ی فامیل داشتیم کل بدنش با سرطان درگیر بود 

همه گریه میکردن اما خودش میگفتو میخندید 

به طرز معجزه اسایی خوب شد

ینی دکترشم به شدت تعجب کرده بود

بدترین بیماری ها هم درمان میشن به شرطی که روحیه ات قوی باشه انرژی مثبت جذب کن  

هوا یه جوریه که موقع خواب هی باید بچرخیم که ته نگیریم 😟😛😶
2731

خانمی شما به جای شیمی درمانی میتونی از ویتامین درمانی یا ویتامین سی تراپی میتونی انجام بدی هردو این روش ها به جای شیمی درمانی انجام میشن ولی هزینش مقداری بالاست ولی ارزششو داره با انکولدژیستت باید صحبت کنی 

2740
بهت پیشنهاد میکنم کتاب شفای زندگی از لوییز هی رو بخونی شخصی که خودش سرطان داشته  اما بدون دار ...

عزیزم منم همینو میگم وقتی من میرم شیمی درمانی فقط  از استرس میمیرمو زنده میشم  ولی همه میگن برو  من نمیخام برم  

عزیزم منم همینو میگم وقتی من میرم شیمی درمانی فقط  از استرس میمیرمو زنده میشم  ولی همه میگ ...

برات استخاره زدم به نیت جمکران عالی دراومد اگه تونستی برو دلم روشنه برگشتی احتیاج به یه دونه قرص هم نداری

.
خانمی شما به جای شیمی درمانی میتونی از ویتامین درمانی یا ویتامین سی تراپی میتونی انجام بدی هردو این ...

عزیزم من شهرستانم نمیدونم اصلا اینجور چیزی تو شهرمون هست

هسته زرد آلو درمانی بود که یه پسر آمریکایی که سرطان داشت کشف کرد و بدون شیمی و پرتو درمانی 5 ساله خوبش کرد بعدا این درمانو منتشر کرد اما متاسفانه چون داشت بازار دکتر های خرپول رو کسال می‌کرد انداختنش زندان 2 سال و گفتن باید حرفتو پس بگیری 

میگن چشام سگ داره   
عزیزم منم همینو میگم وقتی من میرم شیمی درمانی فقط  از استرس میمیرمو زنده میشم  ولی همه میگ ...

الان پیرترین شخصم سرطان بگیره خوب میشه چه برسه به تو که جوونی

مطمعن باش خوب میشی

از ته قلبت و با اعتقاد کامل بگو من خوب میشم 

جملات مثبت بگو به خودت برس 

استرس واست سمه 

سعی کن استرس نداشته باشی ی جوری کنترلش کن

اون کتابو هم ک گفتم حتما بخون 

من خوندنشو به همه پیشنهاد میکنم

هوا یه جوریه که موقع خواب هی باید بچرخیم که ته نگیریم 😟😛😶
2706