2703
2553
میگن هسته زردآلو سرطانوریشه کن میکنه داداشم دکتره میگه شیمی درمانی بیشترسلولای سالم رومیکشه

واقعا من الان شیش دور ه رفتم در حد مرگ از شیمی  درمانی میترسم  تصمیم گرفتم دیگ ادامه ندم میش  نظر داداشتونو بپرسین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
واقعا من الان شیش دور ه رفتم در حد مرگ از شیمی  درمانی میترسم  تصمیم گرفتم دیگ ادامه ندم م ...

عزیزم در مورد قارچ گانودرما هم تحقیق کن میگن برا سرطان خوبه ایشالله که زود زود  خوب بشی

عزیزم در مورد قارچ گانودرما هم تحقیق کن میگن برا سرطان خوبه ایشالله که زود زود  خوب بشی

من فقط نمیخام برم شیمی درمانز ولی خانواده ام به شدت مخالفن دارن ازارم میدن  استرس شدیدی دارم دیگ کاملا  درموند شدم حس میکنم نرم حالم بهتر

در مورد رژیم خام گیاه خواری هم تحقیق کن

شنیدم خیلی از مریضی ها رو خوب کرده

دست من تو دست خداست 💖💖💖  همه چیز دست من و خداست  💖💖💖                             خدایا شکرت 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2714

پسرت خوبه؟

عزیزم برو شیمی درمانی مامان دوستم کاملا خوب شد یک سینه هم از دست داد ولی کاملا خوب شده

بخاطر پسرت برو 

و هفتاد بار سوره حمد رو برای خودت بخون

سوره حشر رو مدام بخون و وقتی به سه ایه اخر رسیدی دستت رو رو سرت بزار 

ان شاالله شفا بگیری

واقعا من الان شیش دور ه رفتم در حد مرگ از شیمی  درمانی میترسم  تصمیم گرفتم دیگ ادامه ندم م ...

یه شماره تلفن بده بهش بدم بخدا کارش خوبه انشالله خوب خوبت میکنه قول میدم اصلاشماره داداشت شوهرت هرکیودوس داری

.

طب اسلامی هم یه سر بزن عزیزم؛خیلیا جواب گرفتم آیت الله تبریزیان و خیر اندیش، ایشالله زودی خوب بشین، شما مشکلتون چیه گلم ؟

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.
2706