2733
2734

سلام دوستان عزیزم  قبل تر ها بیشتر از شمع استفاده می شد اما الان با وجود وارمر ها که قیمت مناسب تری نسبت به شمع ها دارند بهتره که سراغ شمع  ها نریم و از وارمر ها استفاده کنیم. وارمر ها به خودی خود زیبایی چندانی ندارند اما راهکار های زیادی برای تزئین شمع وارمر ها وجود داره . یه سری از این ایده هایی که براتون میذارم ایده های دست ساز هستند و شما می تونید با کمی اعمال سلیقه این جا وارمری ها رو بسازید. 

یه سری م تصاویر زیبا از جاوارمری ها هستن. در ضمن می تونید در صورت نیاز به خرید عمده به صفحه پخش عمده شمع وارمر در سایت آقای تولد مراجعه کنید.

مثل تصویر از چسب های رنگی استفاده کنید.

هم زن ها و ملاقه ها هم می تونن نگه دارنده مناسبی باشن یه ایده ساده وخاص

قوطی های کنسرویجات هم گزینه دیگه ای هستن در تصویر دوم قوطی کنسرو سوراخ شده.

عناصر طبیعی مثل انواع سنگ و سنگ نمک و   شاخه های درختان هم ایده دیگری هستن.

تزئین شیشه ها به طرق مختلف و استفاده به عنوان جا وارمری

خب امیدوارم که این ایده ها به کارتون بیاد همین خلاقیت های کوچیک زندگی رو خیلی زیبا می کنه . اگه ایده ای دارید به اشتراک بزارید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی قشنگن ولی من ازاین چمع هاخریدم نخش سوخت الان نخ نداره فقط شمع موندوخشک شد

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2740
فرق وارمر با شمع چیه؟

وارمر همین هایی ان که تو شمع میبینی و کوچیکن و یه ظرف آلومینیومی دارن و معمولا هم تو همین اندازه های کوچیکن برای قوری و سوفله هم استفاده میشه اما توی وارمر هم از پارافین استفاده میشه.

وارمر همین هایی ان که تو شمع میبینی و کوچیکن و یه ظرف آلومینیومی دارن و معمولا هم تو همین اندازه های ...

پس ظاهرش مثل شمعه 

اره دیدم بعضی قوری ها یه زیری هم داره یه دایره توش خالیه من همش فکر می کردم شمع که زود تموم میشه چجوری شمع بذارم خخخخ

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
پس ظاهرش مثل شمعه  اره دیدم بعضی قوری ها یه زیری هم داره یه دایره توش خالیه من همش فکر می کردم ...

خوبی وارمر ها اینه که از یه فرمولی استفاده شده که طولانی مدت بسوزه . وقتی میخری از فروشنده بپرس چند ساعته است.

خوبی وارمر ها اینه که از یه فرمولی استفاده شده که طولانی مدت بسوزه . وقتی میخری از فروشنده بپرس چند ...

ممنون عزیزم حتما برای چهارم میگیرم

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!