2733
2734
عنوان

تیروئید و درد گلو

36781 بازدید | 62 پست

من 2 سال پیش آزمایش دادم تیروئیدم 12.5 بود دکتر گفت کم کاره یه مدت دارو مصرف کردم شد 2.6 دکتر دوز دارو ها رو کم کرد .یه مدت قرص خوردم بعد خودسرانه قطع کردم دادو ها رو . چند ماه بعد آز دادم 2.5 بود دکتر گفت 2 ماه دیگه دوباره بده دادم 3.6 بود . دکتر گفت نرماله دیگه دارو نخور ولی 6 ماه دیگه دوباره آز بده . الان 2 ماه از آخرین آزمایشم میگذره ولی امشب یهو یه فسمتی از گلوم شروع کرد به تیر کشیدن و درد کردن خیلی نگرانم . 

ممکنه به کم کاری تیروئید ربط داشته باشه ؟ من قبلا ریزش موی خیلی خیلی شدید داشتم ولی الان معمولیم فقط گلوم درد میکنه ... کساییکه مشکل تیروئید داشتن گلو درد هم داشتن ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شاید خدایی نکرده باز کم کارشده باشین و گره تیروئیدی داشته باشین...برین دکتر دارو بده با دوز مشخص ک در هر صورت رفع شه....سلامت باشین همیشه

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2728
عزیزم شاید خدایی نکرده باز کم کارشده باشین و گره تیروئیدی داشته باشین...برین دکتر دارو بده با دوز مش ...

شما هم سلامت باشین . من قبلا که کم کاری داشتم اصلا گلو درد نداشتم . نمیدونم الان چرا اینطوری شدم . دارم میمیرم از نگرانی 

2738
اگ اخيرا عفونتى تو ناحيه ى سر و گردن نداشتى بعيده مربوط به تيروئيدت باشه، در مورد كم كارى يا پركاريم ...

ممکنه چون داروهام رو قطع کردم گره ایجاد شده باشه ؟ میترسم غده ای چیزی دراورده باشه 😢😢😢😢 دردش خیلی زیاده 

سلام.عزیزم من تیروئیدمو عمل کردم.حتما به دکترت بگو.شاید اگه لازم باشه برات سونو بنویسه.اگه مشکل در ب ...

اصلا نمیتونم آب دهنم رو قورت بدم . من امشب یه دفعه اینطوری شدم دارم سکته میکنم .شما گره داشتین ؟

اصلا نمیتونم آب دهنم رو قورت بدم . من امشب یه دفعه اینطوری شدم دارم سکته میکنم .شما گره داشتین ؟

اولا اصلا نترس.شاید فقط یه عفونت گلوی ساده باشه.من که دکتر نیستم بخوام نظر بدم.اما یکی از علائم گره ی تیروئید مشکل در بلع غذا و گلو درد و ورم هست.بله من گره داشتم.خیلی زیاد.پارسال عمل کردم.اگه خدای نکرده گره باشه شاید با تزریق الکل درمان بشه.نگران نباش

2706