2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو لایک کنید مرسی

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
2731
2740

لایک پلیز

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
بله خیلی ...بارها چیزی خواستم و تو سرم پروروندم بعد همون شد ....بارها دوس داشتم کسی ببینم که مدتها ا ...

ممنون عزیزم

این هدیه به شما برای امضات

روضه حضرت مسلم برای خریدوفروش خانه

شروع ازشنبه✅

از اموری که برای فروش منزل و خریدن منزل جدید گفته شده مجرب است و مولف کتاب دو هزار دستور العمل

مجرب نیز آن را امتحان کرده و به دیگران نیز سفارش کرده و با تعجب اثر آن را نیز دیده اند این است که ❤️روضه

حضرت مسلم علیه السلام ❤️در خانه موجود در طی هفت شنبه✅ پشت سر هم ( بدون فاصله ) ❌به نیت صاحب

خانه شدن و یا رفتن به منزل جدیدیافروش خانه خوانده شود به فضل الهی روضه ها تمام نشده در منزل جدید خواهید بود.
یامیتونیدصوتی روضه روگوش بدیدیاحتی باهاش بخونیدوبزاریدباصدای بلندتوی خونه پخش بشه😍😍😍😍

عشق فقط یک کلام....حسین علیه السلام
میشه تجربه هاتو بگی ممنون میشم

کل زندگیم تجربه هامن... من هرچی میخوام بهش میرسم ینی به طرز عجیبی هرچیزی مخصوصا اتفاقای خوب که از ذهنم میگذره تو کوتاهترین زمان ممکن برام اتفاق میفته و واقعا خداروشکر میکنم واسه وجود قانون جذب تو زندگیم 🙏🏻☺️

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم
انسان گرایی بدون خدا .... حیله ی مدرن .

عزیزم اطلاعات ندارین نظر ندین....وقتی فقط ددحال شکرگزاری هستی و هر روز خدارو سپاس و شکر میکنی بخاطر داده هاش وونعمتهاش و چیرهای دوستداشتنی که به تو میده این شد دور شدن از خدا تورو خدا یکم بی فکر حرف نزنین....امضاتونم دیدم خشکه مذهبین

اگه به امضام نگاه کنی ....من حتی خونه رو جذب کردم ولی بعد ذهنمو پاک سازی نکردم خونه از دستم پرید

پاکسازی نکردی یعنی دقیقا چکار نکردی؟

عشق فقط یک کلام....حسین علیه السلام
2706