2737
2739
عنوان

سونوگرافی از رحم وتخمدانم+عکس

300 بازدید | 31 پست

خانوما تو تاپیک قبلی درست راهنمایی نشدم دلم هزار راه میره توروخدا بگین دقیقا موضوع چیه حامله بودم یا میخوام بشم؟؟؟ تا فردا طاقت نمیارم برم دکتر 😭😭😭 

من آخه تو عقدم خاک برسر نشم؟!؟!

کیست نداشتم ولی فقط خط آخر نگرانم کرده تاپیک قبلمو ببینین کاربرا چی گفتن خیلی میترسم😭😭😭

من بدبودنو از خیلیا بهتر بلد بودم   منتها انقد وجود داشتم که رو کسی امتحان نکنم⁦...(:

چیزیت نیست.همه چیزت نرماله گلم

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حامله ک نیستی

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بسم الله

تخمک گذاریو که همه دارن وقتیم خبری نباشه پریود میشن دیگه.چیزی نبود😕

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2738

عزیزم فکر کنم اون مایع ک میگه آزاد شد تخمکداری داشتی 

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹

آخه دوماه پیش هر دوبار روز سوم پریودم یه تیکه گوشت سفید ب اندازه بند انگشت از رحمم خارج شد😦

من بدبودنو از خیلیا بهتر بلد بودم   منتها انقد وجود داشتم که رو کسی امتحان نکنم⁦...(:
مایع آزاد داشتی که یا تخمک گذاری داشتی یا عفونت داری چه ربطی به حاملگی داشت😑😐😶

ینی احتمال داره عفونت باشه همین؟!😫

آخه دوماه پیش هر دوبار روز سوم پریودم یه تیکه گوشت سفید ب اندازه بند انگشت از رحمم خارج شد😦

شاید ضخامت اندومتره ازمنم افتادماه پیش ضهامتن بالابود جون ی دوره قرص  ال دی هوردم ک پریودنشم ال دی ام باعث شد ضخامت بالابره پریودک شدمدازم ی تیکه سفید افتادبعدرفتم سونوضخامتن نرمال شد

2706