2752
2734
فکرش هستم خیلی ناراااحتم.بنظرتون رژیم انلاین دکتر کرمانی چطوره

خوبه. رژیم کالری شماری ۱۸۰۰  کالری بگیری راحت ماهی ۳ کیلو کم‌ میکنی.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرمنم ميگفتن دكترا اضافه وزن داره ولي دوتا دندون در اورد الان اين ماه گفتن كم شده وزنش عزيزم بچه با دندون لاغر ميشه

هرکی مارو دید فک‌کرد خداس ماهم خندیدیم و گفتیم حق باشماست
2731
۴ماهگی ۸کیلو بود دو ماهگی یادم نی

نینی من الان دقیقا دو ماه و نیمه ۶۶۰۰

منم میترسم چاق بشه دخترم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
خوبه. رژیم کالری شماری ۱۸۰۰  کالری بگیری راحت ماهی ۳ کیلو کم‌ میکنی.

توکل بخدا باورتون میشه در کمد لباسیم باز میکنم همه لباسها برام تنگ شده خیلی ناراحتمانگار افسردگی گرفتم.

انشالله سالم باشه گلم

الهی آمین همه بچه ها..

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
توکل بخدا باورتون میشه در کمد لباسیم باز میکنم همه لباسها برام تنگ شده خیلی ناراحتمانگار افسردگی گرف ...

منم تو بارداری ۲۳ کیلو چاق شدم. زایمان کردم ۸۰ بودم.  ۴ ماه شیر دادم شدم ۸۶. شیر خوبی نداشتم. آب بود.‌ شیر خشک دادم . الان ۹ ماهش ۱۲ کیلو کم کردم. این گفتم روحیه بگیری. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
الان برا شما فک کنم خوبه .گفت چی بهت بهداشت عزیزم

گفت وزنش کمه ب جای ویتامین آ د بهم مولتی ویتامین داد و خودمم میخاستم رژیم بگیرم گفت فعلا نگیرم تا یکسالگی پسرم 

یکم تو ویتامین دادن سهل انگاری میکردم ک بهم گفت منظم خوردن ویتامینش باعث میشه خوب وزن بگیره

گفت وزنش کمه ب جای ویتامین آ د بهم مولتی ویتامین داد و خودمم میخاستم رژیم بگیرم گفت فعلا نگیرم تا یک ...

اره من همیشه مولتی ویتامین سر وقت هر روز صبح میدم.امروز هم آخرین روز دادم.ببینم فردا که۶ماهه میشه بهداشت قطع میکنه مولتی رو یا نه

2706