2737
2734
عنوان

رژیم شیر دهی

173 بازدید | 20 پست

سلام خانومها من  ۶ماهه زایمان کردم الان حدود ۲۰کیلو اضافه وزن دارم طوری شدم که از اضافه وزن زانو درد دارم.به بچم شیر خودمو میدم چکار کنم وزنم کم شه میشه رژیم گرفت شماها که شرایط منو داشتیم چکار کردین از هیکلم متنفرم

سلام عزیزم برو پیش دکتر رژیم بگیرمنم بجه شیر میدادم یکم کم خوری کردم بچم وزنش استوپ کرد سه ماه ....وزن من پایین اومد والان نعدم کوچیک شده زیاد نمیتونم غذا بخورم تو خونه پیادروی میکردم و شیرینیو چربی رو به حداقل رسوندم

جانم باش  نوش دارو بعد مرگ فایده نداره ...جانم باش  

ای خواهر منم ۳ ماهه زایمان کردم سینه های خوش فرم سایز شصتم شده شده ۹۰ 😐😐😐 شکمم شللللل سیاهههههههه آویزون نافمم هنوز بیرونه . شکمم تخت تخت بود .  الانم که بچم یه بنددددد جیغ میزنه فرصت حموم رفتن درست و حسابی هم ندارم . داغونه اوضاعم ولیییییی عوضش دوتا پسر دارم یکی ۶ ساله یکی ۳ ماهه 😍😍 ایشالا پسرام بزرگ شن شبا باهم بریم تفریححححح دور دور ویراژژژژ 

منم برم باشگاه خوش فرم بشم . با همسری و پسرا بریم سفرای دور دور . 

ایشالا دوره خوش فرمیمون میرسه  الان وقت  رژیم نیست گلم 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمام میتونی از هله هوله و غذا های پرچربو شیرینی دوری کن....کم کم وزنت پایین میاد یا پیادروی کن خود شیردهی اگه به اندازه غذابخوری باعث کاهش وزن میشه  ...بببخشید میشه بدونم چن کیلو هستین؟؟

2728
سلام عزیزم برو پیش دکتر رژیم بگیرمنم بجه شیر میدادم یکم کم خوری کردم بچم وزنش استوپ کرد سه ماه ....و ...

من بخاطر زانو دردم نمیتونم پیاده روی کنم.یعنی بنظر شما جواب میده دکتر مشاوره

ای خواهر منم ۳ ماهه زایمان کردم سینه های خوش فرم سایز شصتم شده شده ۹۰ 😐😐😐 شکمم شللللل سیاهههههههه ...

انشالله گلم به آرزوهای قشنگت برسی.من بیشتر بخاطر زانو دردم دنبال رژیم هستم عزیزم وگرنه میزاشتم بعد.زانو دردم کلافم کرده از طرفی هم هر کی میبینه میگه هوووو چقدر چاق شدی

2738

من ۸۱ بودم شدم ۶۶ باورم نمیشه همش واسه خرید لباس غم داشتم الان خداروشکر خیلی خوبه خدایی لاغری خیلی بهتره   منم همش به شوهرم میگفتم منو داره افسردگی میگیره پادردم داشتم خداروشکر الان راحت تر از قبلم ایشالله شمام لاغر بشیو راااحت

من کلا چاق بودمو درشت بودم بابام برادرام همه درشتن ..مامانم همش بهم میگفت چقدر پرخوری میکنی اینو به بابام رفتم خخخ...اصلا دیگه گذاشتم کنار مینشستم با پسرم چیپس و کیکو نوشابه و همه چی ولی الان قید هنه رو زدم یکم سعی کن رعایت کنی غذاتو انشالله نتیجه بگیری یه چنروزناهاربنج نخوروم خودمو با هرچی سر سفره بود یا ماست سالاد یا سبزی سرگرم میکردم تا کمتر میخوردم الان دیگه معدم کوچیکه هم دیر گشنم میشه هم کم میخورم سیر میشم