2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم   چطوری ؟ تو شکمت چرخوندنش؟من اصلا از نظر احساسی نمی تونستم طبیعی زایمان کنم چقدر ق ...

ظاهرا با اینکه تازه برات اتفاق افتاده ولی خیلی عادی داری راجع به این موضوع حرف میزنی عزیزم . حتما تونستی هضمش کنی و خوبه 👌👌

من فکر میکنم فقط برای زایمانتون تونستی احساسی عمل کنی گلم .. ک اونم صلاح دید دکتر و وضعیت بدنی هر شخص بستگی داره .

من و بقیه بچه های این تاپیک هنوزم ک هنوزه نتونستیم باهاش کنار بیایم عینه بیوگرافی پشتمونه نه فراموش میشه نه میشه ازش فرار کرد .

(فرقی هم نمیکنه ک مطالب استرس زا بخونم یا نه ) 

ولی مادریم و بفکر زندگی و اینده خودمون و بچه یا بچه های اینده هستیم .. 

بله من خیلی قویم عزیز دلم . با این اتفاق بزرگی ک تو زندگیمون افتاده ولی همچنان دلم به خیلی چیزای زندگی خوشه  اینم اتفاقی نبود ک بتونم مانعش بشم .

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
2731

سلام خوبین دوستان   مهرا مصی به شما گفت دکتر که هفته ۲۸ تا ۳۰ سنو بدین برا رشد من دیروز رفتم دکتر نبود اکو کنم دکتر خودمم دید استرس دارم یه سنوم کرد گفت بچه با پا هست حرکاتش هم خوبه یه ماه دیگه گفت بیا ازمایش و اینا هم گفت باید الان انجام بدم شما چه خبر  

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2740

دوستان واقعا باز از صمیم قلب امیدوارم کسایی که باردار هستن بچه هاشون بسلامت بدنیا بیان و اونایی هم که نیستن باردار بشن در بهترین زمان و بچه هاشون صحیح و سالم در آغوش بگیرن.

سوالم اینه دوستان میشه به من بگید کسایی که باردار هستن برای بارداری دومیتون چه ازمایش هایی رو دادین؟ آزمایش ژنتیک و اینطور چیزا دادین؟ و میدونید بصورت کلی چه ازمایشهایی باید داده بشه و بررسی بشه؟ ممنونم

سلام عزیزم شما بارداری؟

منم ۱۹ هفته جنین بریج بود .طبیعی زایمان کردم و با پا به دنیا اومد .حتی چند دقیقه سر بچم توی واژن گیر کرده بود 😭😭۴ ماه میگذره از اون ابان لعنتی😭😭 من دو روز هست که وضع روحیم خیلی خیلی بده .همش گریه میکنم.

یه پیج اینستاگرام هست vahide_a_ hتقریبا بارداریمون باهم بود الان  نی نی رو از ان ای سی یو اورده خونه.اونم خیلی سختی کشید.

دو روزه سلوا رو که میبینم همش اشک میریزم یاد بچم میفتم.

دوست مجازی هستا وگرنه نمیشناسمش.میخواستم انفالو کنم ولی نتونستم

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
ظاهرا با اینکه تازه برات اتفاق افتاده ولی خیلی عادی داری راجع به این موضوع حرف میزنی عزیزم . حتما تو ...

من میگم از دست رفتن بچم قوی ترمون کرده دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتمون کنه

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
دوستان واقعا باز از صمیم قلب امیدوارم کسایی که باردار هستن بچه هاشون بسلامت بدنیا بیان و اونایی هم ک ...

ممنونم عزیزم   من قبل بارداری ازمایش چکاپ دادم ژنتیک ندادم

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
منم ۱۹ هفته جنین بریج بود .طبیعی زایمان کردم و با پا به دنیا اومد .حتی چند دقیقه سر بچم توی واژن گیر ...

نرو نبین عزیزم  من هروقت بچه همسن بچم میبینم بهم میریزم

من میگم از دست رفتن بچم قوی ترمون کرده دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتمون کنه

ولی باهر تلنگری بهم میربزیم من الان با یه هر چیزی گریم میگیره