2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان کسی جواب منو میدونه؟ من باردار بودم و تو هفته بیست و هفت بچم از دست دادم برای زایمانم دک ...

خیلی متاسفم عزیزم ... من تو سی هفته پسرمو از دست دادم تو دلم پر کشید و وضعیتشم بریچ بود ... طبیعی زایمان کردم .

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
فدات شم توشکمت مرده بود؟

بله
راستش من ان شالله دوباره باردار بشم سعی می کنم مطالبی که بهم استرس میده نخونم
یک چیزی میگم دوست داشتی انجام بده وقتی از خوب بیدار شدی و وقتی میخوایی بخوابی حتما به اندازه پنج دقیقه مدیتیشن کن و تصور کن بچه ات بسلامتی به دنیا اومده و بقلش کردی و تا جایی که میتونی از چیزایی که بهت استرس میده دوری کن

2731
خیلی متاسفم عزیزم ... من تو سی هفته پسرمو از دست دادم تو دلم پر کشید و وضعیتشم بریچ بود ... طبیعی زا ...

ممنونم  
چطوری ؟ تو شکمت چرخوندنش؟من اصلا از نظر احساسی نمی تونستم طبیعی زایمان کنم چقدر قوی هستی ماشالله.  بهت امپول فشار زدن؟ 

بله راستش من ان شالله دوباره باردار بشم سعی می کنم مطالبی که بهم استرس میده نخونم یک چیزی میگم دوس ...

سلام عزیزم... خیلی ناراحت شدم‌‌‌..😔😔😔دردی که همه ما کشیدیم ولی وقتی ی نفر دیگه به جمعممون اضافه میشه بازم اون داغ تازه میشه..‌ همه چی انگار تکرار میشه... خیلی مواظب خودت و روحیه ات باش قوی باش..

سلام دوستان کسی جواب منو میدونه؟ من باردار بودم و تو هفته بیست و هفت بچم از دست دادم برای زایمانم دک ...

سلام عزیزم زمانی وضعیت جنین مهمه ک جون داره اگه مشکلی برا فرشته ات بوجود نمی اومد به موقع میخاستی زایمان کنی و موقعیت بریچ بود،نمیشد چون با پا میومد و سر در اخر مبومد ک باعث خفگی میشد ولی وقته بچه جون نداره دیگه فرقی نمیکنه سفالیک باشه یا بریچ چون میبینن جون بچه ای نیست ک بخاد در خطر باشه 😔 من خودمم تقریبا همینطوری بود 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2740
سلام عزیزم زمانی وضعیت جنین مهمه ک جون داره اگه مشکلی برا فرشته ات بوجود نمی اومد به موقع میخاستی زا ...

اهان متوجه هستم من تو اون لحظه اصلا نمی تونستم به طبیعی فکر کنم فشار روحی زیاد بود 

اهان متوجه هستم من تو اون لحظه اصلا نمی تونستم به طبیعی فکر کنم فشار روحی زیاد بود 

بهترین کار کردید تو اون وضعیت من خودم نزاشتن ک سزارین کنم و بعد ۳۶ ساعت درد پسرم زایمان کردم ولی تو اون حال وضعم و فشار و امپول های فشاری ک بهم زدن مشکلات دیگه بهم زدن ک هر جا رفتم گفتن چرا طولانی زایمان کردی برا بچه ک جون نداشت ، پسرم ۳۴ هفته بخاطر گره بند ناف از دست دادم 😔

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2706