2752
2734
😔😔😔... عزیزم ببین یکم به بدنت فرصت بده یکسال بهترین زمان ،،،میدونی ما الان از لحاظ روحی داغون هست ...

شوهرمم همینومیگه.ولی من خیلی خیلی بی قرارم.ازشانس منم این چندوقته دائم عروسی دعوتیم اونم فامیل نزدیک...میرم فقط اونجا بغض میکنم.حالم واقعا بده.ولی ظاهرموحفظ کردم.شمادخترتون کی فرشته شده؟سزارین شدین؟چندهفته بودین؟

دوستان عزیز من فردا ازمایش ایمنی انعقادی میگیرم دعا کنید خوب باشه ممنون از همه

چشم حتما   الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم    برات آیه الکرسی میخونم

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرمم همینومیگه.ولی من خیلی خیلی بی قرارم.ازشانس منم این چندوقته دائم عروسی دعوتیم اونم فامیل نزدیک ...

عزیرم اگه میری اونجا اذیتی نرو 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2731
ازمایش قبل بارداری وامروزدادم ولی دکترگفته بعدچهلم میشه بعداولین یادومین دوره من اگه بچه دارنشم میمی ...

چه آزمایشی هستن 

دوستان عزیز من فردا ازمایش ایمنی انعقادی میگیرم دعا کنید خوب باشه ممنون از همه

به امید خدا خوش خبری ان شاالله عزیزم 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
شوهرمم همینومیگه.ولی من خیلی خیلی بی قرارم.ازشانس منم این چندوقته دائم عروسی دعوتیم اونم فامیل نزدیک ...

۲۳روز 😔،،،طبیعی زایمان کردم با تحمل درد زیاد ۸ ساعت ونیم طول کشید،،،میفهمم من که کلا فراری شدم از همه فقط خانواده ها اونم مجبوری والا تنها بودن برام بهتر 

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
چه آزمایشی هستن 

انعقادی فک کنم چون هزینش یه تومن بالاس اینطور که میدونم

ازمایش قبل بارداری وامروزدادم ولی دکترگفته بعدچهلم میشه بعداولین یادومین دوره من اگه بچه دارنشم میمی ...

باز مراقب باش تو این مدت فقط تقویت کن

من سال ۹۶پسر پونزده روزمو بخاطر یه مشکل کوروموزمی نادر که باعث بیماری قلبیش شده بود از دست دادم الانم دوباره باردارم هفته یازده منتظر رسیدن زمان امینوسنتز و اکو قلب جنین تا خیالم راحت بشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
من سال ۹۶پسر پونزده روزمو بخاطر یه مشکل کوروموزمی نادر که باعث بیماری قلبیش شده بود از دست دادم الان ...

انشالله بحق فاطمه زهرا سالم سالمه

من سال ۹۶پسر پونزده روزمو بخاطر یه مشکل کوروموزمی نادر که باعث بیماری قلبیش شده بود از دست دادم الان ...

علائم پسرت چطور چه موقع فهمیدی مشکل داره ...پسر منم ۱۶ روزگی از دست دادم امروز پنج و یه روزه که آسمونی شده

2706