2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هستیم عزیزم

عزیزم بعد از دست دادن بچتون هنوز باردار نشدین ؟ چجوری روزاتونو سر میکنین چجوری خودتونو اروم میکنین😔من با گذشت چند ماه هنوز به زندگی برنگشتم ی مرده ی متحرکم کم اوردم کل زندگیمو باختم😔😔

🖤دخترم🖤
2731
عزیزم بعد از دست دادن بچتون هنوز باردار نشدین ؟ چجوری روزاتونو سر میکنین چجوری خودتونو اروم میکنین😔 ...

سلام عزیزم

اول بهت تسلیت میگم ان شالله دلت آروم بشه

نه من اقدام نکردم برای بارداری چون درگیر مریضی جسمی و روحی شدم و دکترم اجازه نداد

من ۱۱ ماهه پسرمو از دست دادم،نبست به قبل آروم تر شدم ولی دیگه مثل قبل نیستم و سعی میکنم خودما مشغول کنم تا کمتر عذاب بکشم، زمان تا حدودی این غمو تسلی میده ،اما انگار دیگه همیشه ی قسمتی از قلب سیاهه و رنگ غم💔

🖤💔
سلام عزیزم اول بهت تسلیت میگم ان شالله دلت آروم بشه نه من اقدام نکردم برای بارداری چون درگیر مریضی ...

ممنون گلم .ایشالا بهتر میشین و اقدام میکنین خدا براتون جاشو پر میکنه🩷تا وقتی جون در بدن داریم فک نکنم بشه ذره ایی اروم شد و از فکرش درومد💔

🖤دخترم🖤
2738
سلام بچه ها  من باردارم البته فعلا آزمایش ندادم فقط بی بی چکم مثبت شده 😍😍😍

وااای مبارکهههه🤩🤩

ان شالله همیشه خوش خبر باشی🤩😍

ان شالله ی بارداری عالی تجربه کنی و بسلامتی بیاد بغلت و همه غم های گذشته را بشوره ببره❤️

🖤💔
سلام بچه ها  من باردارم البته فعلا آزمایش ندادم فقط بی بی چکم مثبت شده 😍😍😍

سلام.بسلامتی مبارک باشه.

انشالله‌ ی بارداری عالی‌ وراحت رو تجربه کنی‌ .شما چند ماه اقدام بودی باردار شدی؟

من ۴ماهه‌ اقدام کردم‌ ولی باردار نشدم .

سلام.بسلامتی مبارک باشه. انشالله‌ ی بارداری عالی‌ وراحت رو تجربه کنی‌ .شما چند ماه اقدام بودی باردا ...

منم حدودا شش ماه بود قصدشو داشتم ولی هر ماه یه مسئله ای پیش می امد نمی تونستم اقدام کنم، 

دو ماه بود که اقدام می کردم سر اقدام دوم گرفت 

برام دعا کنید بچم سالم باشه

منم حدودا شش ماه بود قصدشو داشتم ولی هر ماه یه مسئله ای پیش می امد نمی تونستم اقدام کنم،  دو م ...

انشالله بارداری خیلی راحتی داشته باشی وبچتو صحیح‌ و سالم بغل کنی.شما برای بارداری دارو مصرف کردین؟

من ماه قبل رو چهارده پریود سونو دادم. فولیکول غالب داشتم ولی ضخامت اندومترم‌ ۶.۵ بود .دکتر گفت مشکلی نداری.ولی فک کنم‌ ضخامت اندومترم‌ پایینه.۴ ماهه اقدام‌ کردم و باردار نشدم.

2706