2737
2739
کسی اینجا هست اندازه من تو دلش غم داشته باشه  کی مثل بدبخت و بیچاره شده بچه ای که ۶ سال بزرگش ...

الهی عزیز دلم😭😭😭 خدای من😔😔😔قربون مصلحتت

خدا به دل و قلبت آرامش بده ،

گلم تو رو خدا بفکر خودت هم باش  حتما پیش ی روانپزشک خوب برو  چون ما به کمک نیاز داریم

الهی عزیز دلم😭😭😭 خدای من😔😔😔قربون مصلحتت خدا به دل و قلبت آرامش بده ، گلم تو رو خدا بفکر خودت ...

آخه برم پیش روانپزشک چیکار کنه هیچکاری از دستش برنمیاد میتونه بچمو برگردونه؟ من بدون بچم دیگه هیچی نیستم 😭😭😭

دل من تنگ صدایی‌ست   که نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای عزیزم و مادرای دل شکسته. جواب امینوسنتزم اومد. بچه هزاران بار شکر سالمه. یه خانوم گله. ب ...

سلام عزیزم

خیلیییییی خوشحال شدم خدارو هزاران مرتبه شکر‌

انشاالله همیشه سلامت باشه دختر گلمون و زیر سایه پدر و مادر نازنینش ❤️❤️❤️

آخه برم پیش روانپزشک چیکار کنه هیچکاری از دستش برنمیاد میتونه بچمو برگردونه؟ من بدون بچم دیگه هیچی ن ...

قربونت عزیز دلم 

،درسته اکثر ما بچه هامونو تو بارداری یا بعد زایمان از دست دادیم ودرد و داغ شما خیلی بزرگتره 

اما هممون میگفتیم بدون بچمون میمیریم

من ۷ماه کارم فقط گریه و زاری بود حدود ی ماه هس پیش ی دکتر خوب میرم و یا نصف قرص باعث شده حس و حالم بهتر بشه

2728
سلام عزیزم خیلیییییی خوشحال شدم خدارو هزاران مرتبه شکر‌ انشاالله همیشه سلامت باشه دختر گلمون و زیر ...

مرسی عزیزم.   کلی برای شما و همه مامانای منتظر و دل شکسته دعا کردم.انشا... همتون بیاین خبرای خوب بدین و دلتون شاد شه به زودی زود.   دعا کنین اکوژن روده اش هم حل شه و سلامت به دنیا بیاد. 

مرسی عزیزم.     کلی برای شما و همه مامانای منتظر و دل شکسته دعا کردم.انشا... همتون بیاین خ ...

ممنون که بفکر ما هم هستی و برامون دعا میکنی😍توکلت به خدای مهربون باشه نازنینم 

انشاالله دختر گلت سالم و سلامت بغل بگیری

ممنون که بفکر ما هم هستی و برامون دعا میکنی😍توکلت به خدای مهربون باشه نازنینم  انشاالله دختر ...

مگه میشه یادم نباشه. چون میدونم درد و رنج زیادی کشیدیم همگی. خدا معجزه اش رو انشا... به همگی نشون بده.   مرسی از دعای خیرت عزیزم

مگه میشه یادم نباشه. چون میدونم درد و رنج زیادی کشیدیم همگی. خدا معجزه اش رو انشا... به همگی نشون بد ...

انشاالله قلب مهربونت ۱۲۰سال بتپه ،در کنار همسر و دختر گلت

انشاالله..آمین🤲🏻

2738
سلام آیجهان جونم دورت بگردم منم دلتنگت بودم عزیزم😍😍😍😍 خبرای خوبی که ندارم عزیزم نمیدونم تو تاپیک ...

آی آی بگردم چقد سختی کشیدی دختر، دردت کم نشده که بیشتر، متاسفم آدینه جون، همچنین خدا روح مادر همسر و مادر خودتون رو شاد کنه، چقد اذیت شدی این مدت، اما بقول خودت حکمت خداست. 

الحمدالله که وضعیتت خوبه، انشالله بزودی خوش خبری عزیز دلم😍

منم خبر خاصی ندارم بعد از دست دادن پسرم و بعد هم خارج رحم،که درجریانی،  درحال حاضر من اقدامم ، آزمایش ها و سونو و ... هم الحمدالله مشکلی ندارن ولی چون یه لوله است دیگه گفتن طول می کشه. نمیدونم منم منتظر لطف خدا هستم

اللهم صلی علی محمد و ال محمد
آی آی بگردم چقد سختی کشیدی دختر، دردت کم نشده که بیشتر، متاسفم آدینه جون، همچنین خدا روح مادر همسر و ...

فدات شم عزیزم .. اره روزگار سختیه ولی چه میشه کرد .. خدا روشکر که آزمایشات خوب بودند انشالله به امید خدا زودتر باردار بشی و چشمت به قدم بچه‌ات روشن بشه.. خدا به همه‌ی ما که منتظر لطفش هستیم نظر رحمت کنه🙏🙏😘😘😘😘مراقب خودت باش عزیزم

شش ماه قبل سقط داشتم تا الانم ک اقدامم 

ماه قبل دوروز جلو انداختم

این ماهم چهار ده روز عقب انداختمو پریود شدم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
سلام …. من سال ۹۹ بچمو تو ۳۹ هفته ۴ روز از دست دادم علتشو نفهمیدم هرچی میگذره داغ دلم بیشتر میشه� ...

سلام عزیزم

خیلی خیلی متاسفم

منم بچمو شهریور ۹۹ از دست دادم و هنوزم میسوزم از غمش

منم مشهدم

این بارداریم پیش سلمه دادگر میرفتم، اونموقع بیمارستان امام رضا بود فقط، اماجدیدا دیدم مطب زده

من ازش راضی بودم، دکتر خوبی بود

من پیش خیلی دکترهای مشهد رفتم، برادران اصلا خوشم نیومد، پیش دکتر تارا هم رفتم چند بار، خیلی سرش شلوغه و بیشتر تو کار آمینوسنتزه

منم به بچه تو۷هفته سقط کردم و بچه بعدیم وتو۳۳هفته ازدست دادم 😔😔😔دیابت بارداری گرفتم ودکتراحمقم نفهمیدوبچم توشکمم خفه شد ولی خدادوباره بهم یه بچه سالم داد والان خداروشکررر ۱۰سالشه خداروشکرمیکنم که دوباره بهم لطف کرد ...والان میخام اقدام کنم برای بچه بعدی 

2706