2733
2734
من هر دو دفعه همین بود . ماه اول بارداری شدم .

سلام عزیزدلم ممنون که میای اینجا و به ما امید میدی انشالله خدا بچه هاتو برات حفظ کنه و عاقبت بخیربشن

گلم ببخشید غلظت خون رو از pttمتوجه شدی؟pttمن ۳۱هست روز زایمانم ۲۶ بوده دکترم گفت غلظت خون نداری تقریبا نرماله ولی گفت بارداری بعدیت باید از اولش آسپرین بخوری شمام آسپرین خوردی سر بارداریت؟

خدایا بی نهایت بار شکرت...
الهی عزیزم... انشاالله به حق ارباب کربلا و آقا امام رضا علیه السلام به زودی مامان میشی گلم🤲 عزیزم ...

مرسی عزیزم ممنونم از دعاهای قشنگت.مشکل از همسرمه متاسفانه درمان روش جواب ندادع قراره ای وی اف کنیم.خسته شدم از بس تا یه علاعم کوچیک میبینم فک میکنم باردارم بعدش باز پریود میشم هر ماه همین داستان دل شکستن..این ماه شوهرم روز شهادت دعا کرد نذر کرد که اگه بچه دار بشیم به بهزیستی کمک کنیم برای بچه ها لباس بخریم

🥰🤱🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم ممنونم از دعاهای قشنگت.مشکل از همسرمه متاسفانه درمان روش جواب ندادع قراره ای وی اف ...

وااای چه نذر قشنگی😍 انشاالله که نتیجه میگرین و خدای سبز و مهربون ی دو قولوی سالم و سلامت بهتون میده و زندگیتون غرق خوشی و سلامتی و آرامش میشه. منم براتون سوره مریم میخونم انشاالله که حکمت خدا با خواستتون یکی باشه و خدای مهربون معجزشُ نصیبتون کنه🤲⚘⚘ 

خدای دوست داشتنیِ من، ممنون که هر لحظه مراقب من و زندگیم هستی😍عاشقتم❤یا مَن اَرجوهُ لِکُلِّ خَیر🤲
وااای چه نذر قشنگی😍 انشاالله که نتیجه میگرین و خدای سبز و مهربون ی دو قولوی سالم و سلامت بهتون میده ...

والا من یدونه میخام از خدا فعلا تو همون یدونش چهار ساله گیر افتادم..خدا بده جنسیتش فرق نداره سالم باشه اندفعه نگیره ازم.نره از پیشم.امین.انشاالله همه باردار بشن دامن همه سبز بشه..منم مامان بشم.

🥰🤱🏻

سلام منم یه مادر دل شکسته ام یه هفته اس دخترگلمو که کلی براش ارزو داشتم تو هفته 27از دست دادم کارم فقط گریه اس همه چیز براش گرفته بودم الان فقط حسرت برام مونده

تنها چیزی که امید بهم میده حاملگی دوباره اس

سلام منم یه مادر دل شکسته ام یه هفته اس دخترگلمو که کلی براش ارزو داشتم تو هفته 27از دست دادم کارم ف ...

سلام عزیزم.بهت تسلیت میگم.خدا انشالله دلتو شاد کنه.خیلی غم بزرگیه.غم فرزند...

که نصیب ما شد😔😔😔😔جدیدا مادرهای زیادی اضافه میشن به این تایپیک...

هزار افسوس و ناله

علتش چیبود؟

انشالله دوباره اقدام میکنی گلم.

سلام عزیزم.بهت تسلیت میگم.خدا انشالله دلتو شاد کنه.خیلی غم بزرگیه.غم فرزند... که نصیب ما شد😔😔😔😔 ...

مسمومیت بارداری بااینکه کلی مراقب بودم دلم میخواد فقط باصدای بلند زاربزنم اما نمیزارن

سلام منم یه مادر دل شکسته ام یه هفته اس دخترگلمو که کلی براش ارزو داشتم تو هفته 27از دست دادم کارم ف ...

سلام عزیزم.. متاسفم و با تمام وجود درکت میکنم😔😔 چقدر ناراحت میشم وقتی ی مامان جدید اضافه میشه.. عزیزم داغت تازست میفهمم که چقدر بیقراری.. انشاالله خدا خیلی زود برات جبران کنه نازنینم🤲

منم الان شش ماه از اون روز تلخ میگذره و ۵ اقدامم هست.نی نی من سه هفته مونده بود که بدنیا بیاد😢 چاره‌ای نداریم جز صبر و توکل😔

خدای دوست داشتنیِ من، ممنون که هر لحظه مراقب من و زندگیم هستی😍عاشقتم❤یا مَن اَرجوهُ لِکُلِّ خَیر🤲
مسمومیت بارداری بااینکه کلی مراقب بودم دلم میخواد فقط باصدای بلند زاربزنم اما نمیزارن

آخ عزیزم آخ😔 گریه کن و خودت خالی کن..

من براش هفت و چهل گرفتم تنهای تنها😭😭

پتوش بغل کردم و با تمام وجود گریه کردم واای که  با یادآوری اون روزا جیگرم آتیش میگیره😭

تو هم گریه کن ولی در کنارش قرآن بخون صلوات زیاد بفرست نادعلی بخون خیلی تو آرامشت کمک میکنه

دلت آروم نازنینم 💝

آخ عزیزم آخ😔 گریه کن و خودت خالی کن.. من براش هفت و چهل گرفتم تنهای تنها😭😭  پتوش بغل کردم ...

ان شالله که زود جاش براتون پرشه 

شما بعداز 6ماه اقدام کردید

میدونی زبونم حتی به صلواتم نمیره من کل این دوران برا دخترم هرروز صدقه مینداختم قران میخوندم یاسین میخوندم ولی چرا خدا نخواست

ان شالله که زود جاش براتون پرشه  شما بعداز 6ماه اقدام کردید میدونی زبونم حتی به صلواتم نمیره ...

ممنون عزیزم. نه گلم ۶ ماه از سقطم گذشته چون خیلی بیقرار بودم بعد از یکبار پری اقدام کردم و این ماه پنجمین اقدامم هست. 

عزیز دلم قطعا حکمتی توش بوده که من و شما از اون اطلاع نداریم.. بهت حق میدم که گلمند باشی ولی گلم به این فکر کن که اگه به دنیا میومد و مشکلی داشت چی؟ اون موقع هم شما و هم خودش در عذاب بودین.. عزاداریت بکن و در کنارش دلت و تقدیرت به خدا بسپار.. انشاالله خدا به بهترین شکل ممکن برات جبران میکنه و زندگیت غرق آرامش و خوشی میشه🤲 به خدا اعتماد کن ⚘⚘

ممنون عزیزم. نه گلم ۶ ماه از سقطم گذشته چون خیلی بیقرار بودم بعد از یکبار پری اقدام کردم و این ماه پ ...

امیدوارم بتونم کنار بیام رحمم دوشاخ واین استرسمو بیشتر میکنه

خدام از سر کفر گفتنام بگذره ولی دست خودم نیست

2706