2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چطوری فرشته تونو از دست دادین؟ بچه دیگه هم دارید؟

الان تو تایپیکاتون خوندم واقعا متاسفم عزیزم غم شما خیلی سنگینه، انشالله خدا بهتون یه دوقلو بده تا اون طعم تلخ رو کمرنگ کنه.

اللهم صلی علی محمد و ال محمد
2728
واقعا لعنت بهشون فک میکردم فقط من اینطورم، باور کن انقد ترس دارم که حتی فک میکنم تو بارداری دیگه نبا ...

انشالله دلت آروم میگیره و دیگه از این خوابا نمیبینی عزیزدلم بهش فکر نکن توکل کن به خدا

الان تو تایپیکاتون خوندم واقعا متاسفم عزیزم غم شما خیلی سنگینه، انشالله خدا بهتون یه دوقلو بده تا او ...

ممنون عزیزم ممنون از دعای قشنگت به خواب شبمم تو بهترین رویاهامم نمیتونم ببینم خدا یه دو قلوی سالم بهم بده کنار دختر نازم بشن سه تا بچه 😍😍😍😍😍😍

پاس abolfazl1398

هداااااناااااااااااا میکشمت🤣🤣🤣🤣🤣کاربر دومیه که مرد بوووووود..😂😂😂😂تاپیک زدم و قفل کردم... بعد یهو یادم‌افتاد ماری کاربریش مامان ابوالفضل بود رفتم چک کردم دیدم بله ... کاربر دومی مرد بود سریع تاپیک رو حذف کردم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2738
مصی وهدانا میشه بچه شمام میشه مثلا۱۲ساعت تکون نخوره؟

من تازه تو 25هفته رفتم . تقریبا 10روزی میشه ک تکوناشو احساس میکنم فقط دو بار خیلی قوی بود ک باز یکروز متوجه نمیشم خیلی میترسیدم وگرنه خیلی باید تمرکز کنم و یا دراز کشیده باشم تا احساس کنم درحد لرزش یا ضربه خفیف.. 

از اونجایی ک اصلا میلم به شیرینی نیست نمیدونم چی بخورم .. 

معمولا چه چیز شیرین برای تکون نینی میخوری عزیزم؟؟

البته جفتمم قدامیه . از 28هفته میگن باید منظم و چک بشه مهرا جان . 

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
ممنون عزیزم ممنون از دعای قشنگت به خواب شبمم تو بهترین رویاهامم نمیتونم ببینم خدا یه دو قلوی سالم به ...

انشالله میشه عزیزم، بسپار به خدا

اللهم صلی علی محمد و ال محمد
هداااااناااااااااااا میکشمت🤣🤣🤣🤣🤣کاربر دومیه که مرد بوووووود..😂😂😂😂تاپیک زدم و قفل کردم... بع ...

وای نه  ادینه جان درست بهت دادم  

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
از کی  شروع میشه

امشب تاپیک میزنم صدات میکمم عزیزم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
قربونت برم‌من انشالله به وقتش خبر زایمان و سلامتی هر دوتونو بدی بهم

😍😘😗🤗🤗🤗🤗🤗😙😙😙💛💓💜💕💖💗💞💞💞💞💞💞💞 فدات شم

2706