2733
2739
من مسمومیت بارداری داشتم،پسرمو نتونستم بیشتر نگه دارم،یه هفته به ماه ۸ دنیا آوردنش،ریه اش شکل نگرفته ...

خداروشکر که دوباره دوتا نی نی سالم دنیا اوردی خدا حفظشان کنه انشالله   برای اعضای این تاپیکم دعا کنید

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
خداروشکر که دوباره دوتا نی نی سالم دنیا اوردی خدا حفظشان کنه انشالله   برای اعضای این تاپی ...

خدا دل همه رو آرام و شاد کنه الهی

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم همیشه دعاگوتم نمیشه نمازصبحم که میخونم دعات نکنم اونم ادمی مثل من خداروشکرخوبم شماخوبی؟به ...

ممنونم ازت..خدا رو شکر همه خوبیم.بخدا منم اسم اکثرتونو سر نماز صبحم میبرم و دعاتون میکنم انشالله اول خداوند بهت یه قلب آرام و مطمئن بده که تسلیم و راضی به خواستش باشی و بعدم ازش میخوام که اون فرشته پاک تو شکمت دختر باشه و باعث سربلندیت بشه

منم که این ماه دستخالی دوباره پریود شدم مثلا خیره سرم دوتا فولی خوب داشتم ، اصلا دیگه حوصله ندارم ، ...

سعیده جانم عزیز دلم الهی که خدا امیدتو ناامید نکنه. اتفاقا تو نماز و دعاهام الان اسمتو گفتم و یادت بودم

2728
ممنونم ازت..خدا رو شکر همه خوبیم.بخدا منم اسم اکثرتونو سر نماز صبحم میبرم و دعاتون میکنم انشالله اول ...

مرسی عزیزدلم خدااول بهتون سلامتی بده بعدم دل خوش وبعدم یه همبازی واسه گل پسرت

شنبه تولد پسرمه میگن اون موقع دعا کنی برآورده میشه روز تولدش😭😭😭😭

برای همتون دعا میکنم ازش میخام دعاتون کنه  سعیده مریم زیبا دلسا دلشکسته ارسام باران   پریناز مامان اراد  ادینه ماریا  مهرا نازی وبقیه دوستان عزبزم جان حتما حتما اونجا براتون دعا میکنم هم میخام براش درخت بکارم هم یه هدیه برای یه بچه نیازمند خیلی دلم میحاد براش کیک بگیرم😔😔 شاید این کارو کردم من بجاش فوت میکنم ودعاتون میکنم هرکس از قلم انداختم معذرت میخام ولی یادتون تو همه دعاهام

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
شنبه تولد پسرمه میگن اون موقع دعا کنی برآورده میشه روز تولدش😭😭😭😭 برای همتون دعا میکنم ازش میخام ...

ای جانم بمیرم الهی توبچتودیدی فقط ازخدامیخام بچه ت به دنیااومد باپسرت مونزنه اینجوری دلت اروم بگیره مرسی عزیزم ازش بخاه دخترم بیادمن فقط دخترمومیخام🤲🏻😭😭😭😭😭😭😭😭

منم که این ماه دستخالی دوباره پریود شدم مثلا خیره سرم دوتا فولی خوب داشتم ، اصلا دیگه حوصله ندارم ، ...

سعیده جان داروها ممکنه اثرشون ماه دوم سوم باشه

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
2740
مرسی عزیزدلم خدااول بهتون سلامتی بده بعدم دل خوش وبعدم یه همبازی واسه گل پسرت

فدات مریم جون انشالله شما زود زود خوب شی بیشتر بیای پیشمون واقعا به حرفات وارامشی که بهمون میدی نیاز داریم

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
بچه ها دلم گرفته خیلیم گرفته چکار کنم 😔 هیچکی جای من نیست بفهمه چ حالیم ای خدا 

قربون دلت برم منم امروزخیلی دلم گرفته بغض داره خفم میکنه من زیارت عاشوراویس خوندم اروم شدم امتحان کن بین اروم میشی 

فدات بشم خدا کمکت کنه عزیرم سعی کن سرتو گرم کنی برو پیاده روی

برای شفای حسینم یه صلوات می‌فرستید.خدایا شکرت

قربون دلت بشم،فشار روت زیاد بوده حق داری حداقل با ما حرف بزن شاید کمی خالی بشی. هممون دلمون گرفته بگو عزیزم.

اللهم صلی علی محمد و ال محمد