2737
2734
غم بی پدری کم بود داغ اولاد اضافه شد، بی مهری برادرام وزناشون، مریضی مادرم ودرمان نداشتنش،  ناا ...

هی من دیگه اصلا فوت بابامو یادم رفت از وقتی بچم از دست دادم سخته خدا باید کمک همه ماها کنه 

ما زخم خوردیم بد زخمی که درمانی نداره 

دخترم آیدا هدیه ایی از طرف خداس تو اوج روزهای ناامیدی . روزهایی که بعد زایمان ناموفق و از دست دادن پسرم (آرمین) گذروندم زجر آورترین روزهای زندگیم بودن پسرم از اسمون ها مواظب خواهر کوچولوت باش 
عزیزم نگران نباش من بعد سقطم ۴۰ روز گذشت پریود شدم دکترم رفتم گفت بعد سقط هورمونا بهم میریزه یکی دو ...

آخه خودش نمیاد ولی اعصاب خوردیاش و علائمایی که همیشه داشتم اومده و خیییییلیییییی شدید با یه حرف کوچیک عصبی میشم با یه صدا 

من روز پریودم دماغم یه کم باد میکنه اونم هست ولی خبری از خود پریود نیست دارم روانییییییی میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخدا سرگذشتم رو تعریف کنم اینجا همه باید زار بزنیم اما چه کنیم که باید ساخت.  من فقط دارم میریز ...

به همسرت، مادر و پدر فکر کن  اونها بهت نیاز دارند بهار جان.

بچه اولت بود که آسمونی شد؟

امروز خیلی داغونم خیلی  خدایا چرا

امروز سوره حشر به نیتت خوندم حاجت روا بشی انشالله عزیزم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
بخدا سرگذشتم رو تعریف کنم اینجا همه باید زار بزنیم اما چه کنیم که باید ساخت.  من فقط دارم میریز ...

به همسرت، مادر و پدرت فکر کن. اونها بهت نیاز دارند بهار جان.

بچه اولت بود که آسمونی شد؟

عزبزم نزار چیزی تو دلت بمونه اینحا برای دردل و کمک به همه میدونم نمیتونی با کسی درددل کنی پس اینجا بگو ما همه هستیم قربونت 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2740

من هم فقط توی دلم نگه میدارم، این گروه اولین جایی است که از دلتنگیهام مینویسم.

مامان من مظلومانه رفت، هنوز هم نمیتونم باور کنم که دیگه نیست. با رفتنش ستونهای خونه خراب شده 😭😭

من هم فقط توی دلم نگه میدارم، این گروه اولین جایی است که از دلتنگیهام مینویسم. مامان من مظلومانه رف ...

الهی با فاطمه زهرا محشور بشع  روحش شاد الهم صلی علی محمد وال محمد 

وقتی دلتنگ مادرت شدی حتما براش خیرات کن ویه سوره از قرآن بخون 

آخه خودش نمیاد ولی اعصاب خوردیاش و علائمایی که همیشه داشتم اومده و خیییییلیییییی شدید با یه حرف کوچی ...

دقیقا منم تمام علائم داشتم ولی پریود نمیشدم دورهای من ۳۰ روزه بود یک هفته قبلش همه رو داشتم ولی پریود نمیشدم رفتم دکتر که اونطری گفت دوتا امپول زدم روز چهل پریود شدم

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
من هم فقط توی دلم نگه میدارم، این گروه اولین جایی است که از دلتنگیهام مینویسم. مامان من مظلومانه رف ...

خدا بیامرزتش باران جون، خیلی سخته نبود مادر و پدر ، ولی مادر سخت تره، من یک موقعهایی بهش فکر میکنم اگه یروزی نباشن منم میمیرم 

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
امروز سوره حشر به نیتت خوندم حاجت روا بشی انشالله عزیزم 

ممنونم عزیزم حاجتت روا 

دخترم آیدا هدیه ایی از طرف خداس تو اوج روزهای ناامیدی . روزهایی که بعد زایمان ناموفق و از دست دادن پسرم (آرمین) گذروندم زجر آورترین روزهای زندگیم بودن پسرم از اسمون ها مواظب خواهر کوچولوت باش 
خدا بیامرزتش باران جون، خیلی سخته نبود مادر و پدر ، ولی مادر سخت تره، من یک موقعهایی بهش فکر میکنم ا ...

حالا یکم صبر میکنم 

آخه رابطه هم داشتم درسته احتمال باردار شدن بعد سقط کمه ولی اگه باشمم یه درصد آمپول نمیشه بزنم 

قربون مصلحت خدا 

بعد نه ماه انتظار و چهار ماه بارداری دوباره باید استرسای اثدام بکشم