2737
2739
مرسی باران جون.ان شاءلله یه بارداری خوب قسمتت بشه با یه بچه سالم و صالح و ناز.باران جون برام دعا کن ...

گر نگه دار من آن است که من میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

خدا بهت داده، خودش سالم برات حفظش کنه، آمین🙏

کار خوبی میکنی.آره خیلی خوبه برا کبد چرب مخصوصا به من دکتر مرصوصی گفت انار زیاد بخورم اما من از چیز ...

از چی منم انزیمام بالاست بگو ببینم چیه

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمیرا جان، ان شااله که هیچ مشکلی نیست، فقط استرس رو از خودت دور کن. بگو خدایا توکل به خودت، خودت ای ...

چشم واقعا سعیمو میکنم میخوام تا یادم افتاد ذهنمو منحرف چیزای دیگه کنم بخدا باران جون حق دارم اینقدر مضطرب باشم نمیدونید من چیا کشیدم چی دیدم اما درست میگی اونی که خودش داده خودشم حواسش هست.مرسی عزیزم از دلداریت ان شاءالله که عاقبت هممون بخیر بشه

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
از چی منم انزیمام بالاست بگو ببینم چیه

نه عزیزم برا تو که کبد چربه البته فعلا به منم همینو گفتن اما دکتر گفت چون بارداری باید احتمالهای دیگه رو مثل التهاب کبد خود ایمنی رو باید بررسی کنیم و من از این میترسم

2731
چشم واقعا سعیمو میکنم میخوام تا یادم افتاد ذهنمو منحرف چیزای دیگه کنم بخدا باران جون حق دارم اینقدر ...

سمیرا جان، شما واقعا مادر قوی هستی، ۴ سال تحمل کلی درد و غم، کم نیست. لطفا همینطور  قوی باش و نذار استرس بهت غلبه کنه.

هدانا جون عزیزم تو نگران نباش من درد سمت راستم دارم آخه.حالا پس فردا میرم آزمایش توکل بخدا تا ببینم چی میشه از یه طرف میگم من دو سال بچه میخواستم مشکلیم نداشتم اما نمیشد الان تو این شرایط شده حتما حکمتی داه ولی چه کنم که مار گزیده ام دیگه

2740
برا من این اتفاق افتاد .ان شاءالله که خیره 

خیلی ممنونم عزیزم که جوابمو دادی. دعا میکنم ان شاالله آزمایشتون خوب باشه و مشکلی نداشته باشید و نی نیتون سالم بیاد بغلت.

أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ                                                                    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟  
هدانا جون عزیزم تو نگران نباش من درد سمت راستم دارم آخه.حالا پس فردا میرم آزمایش توکل بخدا تا ببینم ...

سمیرا جان منم دقیقا از زیر پهلوم تا زیر شکمم درد داره سمت راستم خیلی دردش بده میشه عکس آزمایش بدی

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
بچه ها میدونید چقدر میشه شیاف پروژسترون مصرف کرد آخه برا کبد ضرر داره میتونم قطعش کنم؟یا دوره داره؟

من رو بارداری محمد پارسا دوسه هفته استفاده کردم   چرا شیاف بهت داد