2737
2734
این مدت خیلی اسفناج خوردم اب پز کردم و خوردم واسه کمبود اهن

شاید بخاطر،همینه یا مصرف گوشت و نمک زیاد ولی حتما نشون دکتر بده چیز،نگران کننده نیست 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
شاید بخاطر،همینه یا مصرف گوشت و نمک زیاد ولی حتما نشون دکتر بده چیز،نگران کننده نیست 

شاید ولی نمک اصلا نمیخوریم خیلی کم

دخترم آیدا هدیه ایی از طرف خداس تو اوج روزهای ناامیدی . روزهایی که بعد زایمان ناموفق و از دست دادن پسرم (آرمین) گذروندم زجر آورترین روزهای زندگیم بودن پسرم از اسمون ها مواظب خواهر کوچولوت باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@زیباااااااااا   جان کجایی عزبزم خوبی ؟ دختر هر چی آ هیت اخر اسمت اضاف کردی شش ساعت باید بشما ...

عزیزم هستم
خوبی؟؟؟؟

تو مدت قطعی اینترنت دلم برای همه تنگ شده بود

منم میام می خونم و میرم اینقدر داغونم که حال ناله و بیان حال خودم رو هم ندارم

عزیزم هستم خوبی؟؟؟؟ تو مدت قطعی اینترنت دلم برای همه تنگ شده بود  منم میام می خونم و میرم ا ...

فداتشم ممنون خدای ما هم بزرگه میدونم سخته بد میگذره ولی چه میشه کرد بیا حرف بزن 

2728
فداتشم ممنون خدای ما هم بزرگه میدونم سخته بد میگذره ولی چه میشه کرد بیا حرف بزن 

خواهرم زایمان کرده ۳۴ هفته است میگن بچش خیلی ریزه سزارین شده آخه من چطوری برم پیشش ..ففلا سرماخوردگیو بهونه کزدم

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
الهی من دورت بگردم.واسه خدا هیچ کاری سخت نیست.عمه ی منم 9 ماه تمام روزی دوتا امپول زد.یک میلیون و دو ...

مرسی عزیزم فدای محبتت خدا هرچی میخوای بهت بدع💋💋

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
بیا بغلم گریه کنیم چقدر بده چقدر یعنی خارج از رحم کاری با من کرد ک اون دوبار نکرد شما جای عملت درد ن ...

نه من درد ندارم .بعد از برداشتن هم زود حامله شدم که خدا نخواست واسم بمونه.همش میترسم لوله چپم چسبندگی شه .دیگه اخرین امیدمم قطع شه😭😭😭 

من وقتی لوله راستم بود همیشه ترشحات سفید بد داشتم .لولم هیدروسالپینکس بود عفونت داشت از شرش راحت شدم

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
2738
نه من درد ندارم .بعد از برداشتن هم زود حامله شدم که خدا نخواست واسم بمونه.همش میترسم لوله چپم چسبندگ ...

منم دقیقا امید همون لوله هست ولی میترسم اونم به مشکل خورده باشه تو عمل خدا خودش رحم کنه و ایشالابزودی برات معجزه کنه و دلت شاد شه عزیزدلم

خواهرم زایمان کرده ۳۴ هفته است میگن بچش خیلی ریزه سزارین شده آخه من چطوری برم پیشش ..ففلا سرماخوردگی ...

میدونم چقدر،سخته دوس داره ادم دست پر بره مثل همون چیزی ک فکر میکرده ولی نشد ک بشه برو پیشش امیدوارم همین حالا با کنجد تو شکمت بری دیدنشون خدای ما  هم بزرگه 

میدونم چقدر،سخته دوس داره ادم دست پر بره مثل همون چیزی ک فکر میکرده ولی نشد ک بشه برو پیشش امیدوارم ...

اولین خواهرزادمه. من بزرگیم ولی بد موقعی اومده من تا حالا دور بریامون هر کی زایمان کرده نرفتم تو جمعی جایی اگه دیدمشون رفتم پیششون یه لحظه  به نوزاداکه اصلا نگاه نکردم تا حالا نمیدونم خیلی ضعیفم از اون روز که بهم خبر دادن همش دارم گریه میکنم چون خواهرمه بالاخره باید برم پیشش 

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
اولین خواهرزادمه. من بزرگیم ولی بد موقعی اومده من تا حالا دور بریامون هر کی زایمان کرده نرفتم تو جمع ...

اخی عزیزم میفهمم حست رو ولی نمیشه نری خیلی سخته تو این موقعیت بودم و همه ارزو میکردن برام ولی من از درون میشکستم 

زهرا جون از مهرا خبری نداری اینترنت قطع شد دیگه ازش خبری نیست چون لکه بینی داشت نگرانشم انشالله خوب ...

ن عزیزم خبری نداره منم نگرانشم شاید نت نداره هنوز ایشالا ک خوبن جفتشون و ممنون از اروزهای قشنگت ایشالله بزودی خبر خوشحالی بارداری تو رو بشنویم به امید خدا

2706