2737
2739
سلام بازم به شما پیوستم بازم دخترم پرکشید چرا اخه چرا این چه تقدیریه

سلام عزیزم... تاپیکاتو خوندم... واقعا قلبم بدرد اومد..‌ خیلی متاسفم واسه این اتفاق...😔😔😔😔😔😔😔😔 خدا بهت صبر بده.. خیلی سخته..‌😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این چند روز خیلی ناراحتت بودم عزیز دلم هیچ حرفی نمیدونم بگم که اروم بشی وقتی عکس پروفایلتو دیدم خیلی ...

چیکار کنم ابجی چطور دیگه اروم بشم حسرت دختر به دلم موند دوسال پشت سرهم جیگر گوشه خاک کنی اخ این چه دردیه چه عذابیع من دارم تاوان کدوم گناه پس میدم  چه گتاه بزرگی بع درگاه خدا کردم که لایق این عذاب شدم  

چند وقت بعد زایمان سز میشه باردار شد اطرافتون کسی بود بعد سز زود باردار شده باشه مثلا شیش ماهذ ...

عزیزم خدا بهت صبر بده بارداری قبلیتم سز بودی؟

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
2738
 چیکار کنم ابجی چطور دیگه اروم بشم حسرت دختر به دلم موند دوسال پشت سرهم جیگر گوشه خاک کنی اخ ای ...

نگواینجوری بمیرم برای دلت میفهمت خیلی سخته من بعد۵ماه امروزتواتاق بچم کلی زارزدم ولی چه فایده  فقط ازخدامیخام بهت صبربده وبزودی باردارشی دختردارشی اونم سالم وتندرست ایناامتحانات الهی ولی خیلی وقتابیشترازجنبمونه

تورو خدا مشکلی پیش نمیاد

نه عزیزم توکلت بخداباشه من بچم مرددیوونه شدم بعدیه پریوداقدام کردم ولی باردارنشدم ازاین دکترم پرسیدم گفت بعدازسه ماه ازدکتری که منوسزارین کردم پرسیدم گفت بعدازسه ماه حتی بمن گفت بعددوتاپریوداقدام کن گفت مریض داشتم بچش ۹ماه مردبعدازیک ماه حامله شده بودولی گفت مشکلی پیش نیومدبچشم بدنیااومد

صبا جون کدوم بیمارستان رفتید..دولتی بود یا خصوصی..کدوم شهر هستید؟؟

عزیز دولتی بود بیمارستان کوثر اورمیه

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2706