2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هفده هفتم...باور کن انگیزه ای برای فهمیدن ندارم...هرچی شد شد...هرچی خدا بخواد..فقط میدونم فاطمه سادا ...

بنظر من انشالله اگ دختر شد اسمشو همون فاطمه سادات بذار.. من خودم همین قصدرو دارم ک اگ بچم باز پسر شد همون اسمو روش میذارم. ک راحتتر بتونم کنار بیام. اسمشو وقتی جایی میبینم دلم بد میلرزه. هرچند ک مامانم و همسرم میگن اگ پسرشدبایداسم جدید انتخاب کنیم ولی اینکارو نمیکنم. مامانم میگه شگون نداره😐

راستی من هنوز ب هیچکس نگفتم باردارم جز همسرم. دوشب پیش خاهرم زنگ زد گف خاب دیدم دوباره باردارشدی بچتم پسر شده همه از شوق گریه میکردن.. ولی خودم ی خاب بد دیدم. خاب دیدم بچم دختره و وقتی بدنیا اومد حالش بد شد و عمل کردن وقتی دیدمش کبود بود و سمت چپ شکمش جای جراحی بود... میترسم. تازه اول بارداریه ازین کابوسا میبینم خدا آخرشو بخیر کنه

راستی من هنوز ب هیچکس نگفتم باردارم جز همسرم. دوشب پیش خاهرم زنگ زد گف خاب دیدم دوباره باردارشدی بچت ...

اخی بسلامتی مبارک باشه انشا...پسرکوچولوت سالم بیاد اسمشم همون وبزاری دلت اروم شه من  همش استرس دارم دختر نشه داغش بدلم بمونه 

2740
من مشکل تیروئید قبلا نداشتم و بعد بارداری دچار تیروئید بارداری شدم و بعد از کورتاژ، دکترم بدون آزمای ...

نه دیگه حتما باید با آزمایش تشخیص داده بشه چه دزی نیاز داری

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
اخی بسلامتی مبارک باشه انشا...پسرکوچولوت سالم بیاد اسمشم همون وبزاری دلت اروم شه من  همش استرس ...

سلامت باشی عزیزم. همچنین برلی شما و همه دوستان. امیدوارم هرچی خیره همون بشه🌷

سلام بازم به شما پیوستم بازم دخترم پرکشید چرا اخه چرا این چه تقدیریه

این چند روز خیلی ناراحتت بودم عزیز دلم هیچ حرفی نمیدونم بگم که اروم بشی وقتی عکس پروفایلتو دیدم خیلی  برام آشنا اومد   الهی دلت اروم بشه  وخدا بهت صبر بده 😔😔😔😔😔😔

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین