2733
2739

بچه ها بیان بالا 😂😂😂

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
سلام خوبین ؟فک کنم همه خواننده خاموشن

میگم کی تخمک گذارییته

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم.خوبی؟منم همین احساسو دارم😉

قربانت خوبم خداروشکر از لحاظ روحی خیلی بهتر شدم ولی تخمک گذاری این ماهم بد موقع شده همش در حال حساب کتابم با انگشتام 

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
2740
قربانت خوبم خداروشکر از لحاظ روحی خیلی بهتر شدم ولی تخمک گذاری این ماهم بد موقع شده همش در حال حساب ...

خدا رو شکر.

الان چقدر زمان از زایمانت میگذره؟یادمه سزارین بودی.درسته؟

تونستی علت پر کشیدن بچتو بفهمی؟

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
براساس تخمک گذاری آنلاین حساب کردم روز یکشنبه که ۲۸ صفره ،آخر ماه قمری وشهادت ...    

خب ایرادی نداره!!اقدام کن..من به این مسائل اعتقادی ندارم.هر روز، روز خداست 

براساس تخمک گذاری آنلاین حساب کردم روز یکشنبه که ۲۸ صفره ،آخر ماه قمری وشهادت ...    

کیت تخمک گذاری هم از داروخونه تهیه کن که یکم مطمئن تر بشی

2706