2733
2734
خوبی عزیزم  کی میری سفر؟

خدا رو شکر خوبم.والا از ۲۵ آبان مهمون دارم بعد سفرمون از ۱ آذر شروع میشه به امید خدا..شیراز اصفهان کاشان تهران..ممکنه یکی دو هفته هم خونه بابام بمونم

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی تاپیک زده من کلاس نهمی هستم یک بچه هفت ماه دارم 

یا خدااا😂😂😂 واا خودش از زیر سینه مادرش تازه دراومده زرتی رفته سراغ بچه شیر دادن..زندگی نیست که بدبختی و فلاکته

دقیقا ۵ماه و ۱۷ روز .آره سزارین بودم اینماه هم یک اقدام داشتم ولی نشد ..نه از نظر پزشکی همه چی خوب ب ...

اهان من فکر کردم ماه هشت و نه بودی..اخه چرا سزارینت کردن!!!

2731

خانمها ببخشید یه سوال کسی میدونه نوزادان میکرو سفالی عمرشون چقدره خواهرم دو قلو داشت تمام ازمایشاتشم سالم بود یکیش ماه آخر تو شکمش مرده بود اون یکی الان میکرو شده خیلی از بارداری میترسه الان یه بچش ۱ سالشه مثل یه تیکه گوشت هستش براش دعا کنید میگه دکترا گفتن عمرش کوتاهه

شوهرم الان میگه داری با کی چت میکنی گفتم توی نی نی سایتم 

میگه دندون بچه رو بکش برای همیشه بنداز دور 

چرا میری نی نی سایت 

دیگه از بچه خبری نیس 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم ، باز دلم ، باز دلم ،دل بشود 
خانمها ببخشید یه سوال کسی میدونه نوزادان میکرو سفالی عمرشون چقدره خواهرم دو قلو داشت تمام ازمایشاتشم ...

اخی عزیزم چه ناراحت شدم 

سرش کوچیکه ؟ 

عمر دست خداست نمیشه گفت چقدر عمر میکنه 

2740
پسرتو چند سالگی از دست دادی؟منم پسرمو دو ساله که بود از دست دادم

متاسفم عزیزم 

خیلی سخته 

چرا اخه به چه دلیل ؟ 

خدا رو شکر خوبم.والا از ۲۵ آبان مهمون دارم بعد سفرمون از ۱ آذر شروع میشه به امید خدا..شیراز اصفهان ک ...

به به چقدر خوب 

خانمها ببخشید یه سوال کسی میدونه نوزادان میکرو سفالی عمرشون چقدره خواهرم دو قلو داشت تمام ازمایشاتشم ...

چقدر متاسف و ناراحت شدم واسه خواهر طفلیت😔هیچ علتی برای بچه های میکروسفالی یا هیدرو سفالی نیست؟؟هفته چندم به دنیا اومد؟؟

الهیییی چقدر سخته 😔😔

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
شوهرم الان میگه داری با کی چت میکنی گفتم توی نی نی سایتم  میگه دندون بچه رو بکش برای همیشه ب ...

بزار بگه توجه نکن.خب تازه بچتونو از دست دادین همسرتم ناراحته و فعلا نمیتونه به بارداری دوباره و ریسک هاش فکر کنه ..خیلی طبیعیه.این حس اشتیاق تو وجود ما به خاطر حس قوی تمایل به مادر بودنه که تو سرشتمون هست.

2706