2737
2734
عنوان

درد دارم 😩

60 بازدید | 4 پست

قلبم درد میکنه چند وقتیه بیشتر شده یهو فلج میشم از درد نمیدونم واقعا قلبمه یا یچیز دیگه سابقه بیماری قلبی هم داریم تقریبا هرچه سن افراد فامیل بیشتر میشه بیمارهایی مثل دیابت وفشار خون وناراحتی قلبی هم دیده میشه بنظرتون دردی که من دارم میتونه از قلبم باشه یا گرفتگی عضله هس

یه اکو بده

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو بار رفتم دکتر فکر میکردم قلبم مشکل داره یه بار آهنم خیلی پایین بود یه بار بخاطر دارو که میخوردم فشار اوورده بود به قلبم

شاید از استرس یا گرفتگی عضله باشه برو دکتر خیالت راحت میشه

2731
من دو بار رفتم دکتر فکر میکردم قلبم مشکل داره یه بار آهنم خیلی پایین بود یه بار بخاطر دارو که میخورد ...

حتما میرم خواستم مطمئن شم قلبمه یا ی چیز دیگس امروز دوبار جوری گرفت اشکم در اومدگردن وکتفم هم درد میکنن 😒شوهرم عین خنگا هرهر میخندید فک میکرد سرکایه