2733
2734
داروی تب بوفن و استامینوفنه دیگ و پاشویهه میحوای بگی تو بیمارستان ندادن اینارو ب بچه ها میسه بگی خون ...

برای اینجور تبهای ویروسی استامینوفن  جواب نمیده و بیمارستان پاشویه نکرده بچه رو ما مشهد هستیم و اون بچه ای هم که میگم خانوادش بردنش بیمارستان دکتر شیخ که اصلا خوب نیست این بیمارستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اینجور تبهای ویروسی استامینوفن  جواب نمیده و بیمارستان پاشویه نکرده بچه رو ما مشهد هستیم و ...

وا پاشویه نکرده منم مشهدم من همیشه میبرم کلینیک سلامت پارسال بچم تبش ۳۸ بود هم شیاف زدن هم میخواستن تن شویه کنن یعنی میگی درمان داره مشکل از بیمارستانه؟ خدا کنه درمان ااشته باشه فقط 

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

من فک کردم تبش بدون درمونه یعنی هیچ کار نمیشه کرد ترسیدم اره بیمارستان شیخ خیلی بده من بچمو یکبار بردم ویزیت نکرده تا دیدم بیمارستانو برگشتم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2728
وا پاشویه نکرده منم مشهدم من همیشه میبرم کلینیک سلامت پارسال بچم تبش ۳۸ بود هم شیاف زدن هم میخواستن ...

آره دکتر متخصص بهتر از همه چی هست چون بهتر بیماری رو تشخیص میده مثلا اگه ویروسی باشه تب ممکنه بیمارستان تشخیص نده چون به این خانواده نگفتن که ویروسیه گفتن تب معمولیه

بهترین کارو کردی اصلا اون بیمارستان فقط دانشجو ها می ریزن سر بچه تا چیزی یاد بگیرن به بچه خوب رسیدگی ...

دقیقاچون دانشجوبودن وچیزی سرشون نمیشداصلا شوهرم کفت بچه روببریم صبح شدمیبریم فوق تخصص اطفال آخه نصف شب بودمجبوربودیم

توکل برخدا❤
آره دکتر متخصص بهتر از همه چی هست چون بهتر بیماری رو تشخیص میده مثلا اگه ویروسی باشه تب ممکنه بیمارس ...

اره پسر برادر شوهرمم هفته پیش تب شدید کرد بردن متخصص گفته فقط بروفن و پاشویه تب ویروسیه دیگ اینام اودن خونه پاشویه کردن بعد چند روز خوب شد شکر خدا .خدا لعنتشون کنه اگ از بین رفتن بچه ها بخاطر سهل انگاری بیمارستان باشه دکتر شیخ اصن ب بیمار اهمیت نمیدن

دقیقاچون دانشجوبودن وچیزی سرشون نمیشداصلا شوهرم کفت بچه روببریم صبح شدمیبریم فوق تخصص اطفال آخه نصف ...

دقیقا تازه میخوان دانشجو ها چیزی یاد بگیرن میزنن مردم رو میکشن ولی خوب متخصص ها کشتنی ها رو کشتن دیگه وارد شدن😕

2740
دقیقاچون دانشجوبودن وچیزی سرشون نمیشداصلا شوهرم کفت بچه روببریم صبح شدمیبریم فوق تخصص اطفال آخه نصف ...

عزیزم شما مشهدی اگ مشهدی ببر کلینیک سلامت شبانه روزیه همه متخصصن 

اره پسر برادر شوهرمم هفته پیش تب شدید کرد بردن متخصص گفته فقط بروفن و پاشویه تب ویروسیه دیگ اینام او ...

آره قبول دارم بدردنخوره ولی ترسیدم بگم راستش یوقت یکی بچش حالش بدشداونجانبره طوریش بشه .من فکرکردم شانس مانثف سب بوده دانشجوهاروگذاشتن کشیک😐

توکل برخدا❤
کجا هست کلینیکش

وکیل اباد ۳۵ از ۱۱۸ بمرسین دقیق میگه انگار نیشه اول سه راه اب برق

2706