2737
2734

دخترم هشت سالشه وخیلی ریزه چند روز پیش توی لباس زیرش ترشح دیدم بردمش دکتر معاینه کرد گفت هیچی نیست هنوز نشانه نداره ولی من خیلی میترسم

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای جوون.. حالا چهار پنج سال دگ مونده استرس نگیر هیچی نیست

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2738

اون که ریزه فکرنکنم بلوغ زودرس داشته باشه ولی یکی ازاقوام ما خیلی درشت بود وتوی9سالگی پریودشد

سعی کن چیزهایی که باعث بلوغ زودرس میشه ندی بهش مثل سوسیس کالباس وچیپس وپفک 

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

من  دختر خالم بلوغ زودرس داشتم بهخاطریکه زیاد از لوازم ارایش و لاک استفاده میکرد9سالش بودنشونش هم درد س ی ن ه هاش بود.ترشح هم طبیعیه نگران نباش

لطفا برام صلوات بفرست😘مرسی که گلی😍
وا ترشح ک طبیعیه چیز بدی نیست چقد حساسین شما

اخه با چندتا دختر دار که مشورت کردم گفتن این ترشحات مال قبل پریو دیه میترسم از حالا پ ریود بشه

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
2706