2733
2739

از هر موضوعی بود مهم نیست

حوصله ام سررفته میخام برم بخونم😄

این داغ ترین و پربازدیدا ک چنگی ب دل نمیزنه

مثل فسیل میشن چندروز همین لیستای ابکی فقط😑

اینهمه فیلم و کلک و دروغ تا کجااااااااااااااااااااا

دیروز دوتا خوندم نمیدونم جذاب بود یا ن ولی ادلش ک نمیدونم دروغ بود با ن دختره رفته بود خونه پسره بکارتشو از دست داده بود 

یه خانومی هم تاپیک زده بود دخار شیش ساله خاهر شکهرش به شوهرش تجاوز کرده از لباش بوس میکنه و داشته دنبال اونجای شوهرش میگشته

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی تا قبل کنکور جذاب بود همه چی الان بیکارم هیچی نیس 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
دیروز دوتا خوندم نمیدونم جذاب بود یا ن ولی ادلش ک نمیدونم دروغ بود با ن دختره رفته بود خونه پسره بکا ...

الله  

هوا یه جوریه که موقع خواب هی باید بچرخیم که ته نگیریم 😟😛😶
2740

اینکه شوهرش زده بود تو گوشش ولی میگفت عاشق ترشد😂😂البته جذاب نبود ولی مسخره که بود.بااحترام به صاحب تاپیک😃

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ب جاي اينكه تاپيك بخوني برو يه مقاله اي چيزي بخون دختر😄

واسه منم دعا كن بعدازظهر ميخوام برم جواب تست بارداريمو بگيرم🥴

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
دیروز دوتا خوندم نمیدونم جذاب بود یا ن ولی ادلش ک نمیدونم دروغ بود با ن دختره رفته بود خونه پسره بکا ...

چ تابلو هردوش دروغ بوده بابا حیف وقتت

ب جاي اينكه تاپيك بخوني برو يه مقاله اي چيزي بخون دختر😄 واسه منم دعا كن بعدازظهر ميخوام برم جواب ت ...

بعضیاشون واقعا مفیدن البته قدیمی هستن اونا

لینکشو داری؟

بسم الله...اول برای چهری دلربای عزیز زهرا س مهدی صاحب الزمان عج صلوات،دوم اگ معرفت داری برا تو دلیم صلوات بفرس.ثوابش×۱۰ براخودت🌹😊